1.4.2018 -Dnešní den je o napojení se na univerzální proud energie :-)

Spread the love

 

Dnešní  den je o napojení se na univerzální proud energie. Měli byste jít na nějaké silně energetické místo a propojit se s Vaším vyšším já a nechat skrze sebe proudit lásku. Vaše duchovní hledání není jen o propouštění minulosti, ale i o propojení se s Vaší duší, kterou nejlépe uslyšíte na takovém místě.

Je čas najít svou podstatu a prvotní energii lásky v nejvyšším vědomí. Vezměte sebou známé a přátele nebo rodinu, neboť dnešní první dubnový den, je o transformaci a nových začátcích. 

Nebojte, že Vám uteče nějaká práce, nemá nožičky. Vaše propojení zrovna dnes má obrovský význam pro vývoj a Vaši cestu, neboť skrze kanál dostanete informace, které potřebujete, abyste mohli udělat další krok k vysněnému cíli.

Otevřete se lásce a najděte pravý smysl života. Učiňte rozhodnutí, že už nechcete být součástí systému (matrixu) a ode dneška jděte vlastní cestou. Bez omezení je život nádherný.

S láskou Vaše Tínka

Tina Energy – transformační terapeutka

 

SEMINÁŘ – VZTAHY DVOJPLAMENŮ A JEJICH ŠKOLA 23.6.2018.

TENTO SEMINÁŘ JE ZAMĚŘENÝ NA VZTAHY MEZI DVOJPLAMENY A JEJICH VÝVOJ.

1.700,00 Kč – Vhodné pro jednotlivce i páry.

  1. Pokud ještě nemáte posledního partnera v životě, otevřete se na kurzu novým energiím, které Vám pomohou partnera najít.
  2. Máte-li ho, naučíte se společně zvládat všechny překážky, zkoušky a naučíme vás s mým partnerem duše projít pozemskou školou … a otevřete se nové energii milování na úrovni duší. Za energií úplňku ve znamení Vah, bude mít tento seminář nejsilnější vibraci ke zpracování témat vztahů.

odkaz na článek : PODSTATA A POZEMSKÁ ŠKOLA DVOJPLAMENŮ – JEJICH VÝVOJ

Součástí tohoto semináře jsou skupinově transformační terapie.

Čištění duchovního DNA

Živá meditace – Vyladění energií dvojplamenů, otevření se lásce v nejvyšším vědomí