Omezující vzorce ve vztazích, minulost duše! 1.část

Spread the love

Pojďme se podívat na dnešní téma, jimiž jsou vzorce chování, z trošku jiného úhlu.

To, jak se chováme v nynějších i minulých vztazích, souvisí nejen s životem tady, ale i s minulými životy v předešlých inkarnacích. Pracuji na sobě již velmi dlouho. Díky Bohu vidím do minulosti a zjistila jsem, že při zpracování jakéhokoliv tématu není problém jen u nynějších rodičů (není to tedy jen o převzetí jejich naučených vzorců), ale velmi často se stejné vzorce a dokonce i situace opakují v historii již poněkolikáté.

Rozeberme si příklad se kterým jsem se nedávno setkala.

Navnímala jsem život muže, který byl  inkarnován ve Francii v královské rodině. Byl králem, který hýřil financemi, žil bujarým životem, měl spoustu milenek a dokonce se jimi nechal ovlivňovat při svém rozhodování. Nesl si také sebou trauma  incidentu, při kterém byl pobodán kapesním nožíkem nějakým pobudou jménem Robert F. Tyto situace se mu ukázaly jako přes kopírák v tomto životě.

Tomuto muži se v nynějším životě finančně úplně nedaří, protože tenkrát připravoval o peníze chudý lid. Střídá jednu milenku za druhou a hledá božskou bytost, kterou měl tenkrát vedle sebe. Nesnáší jméno Robert a od malička se mu při zaslechnutí tohoto jména „otevírá kudla v kapse“. Cítí v sobě potřebu stále hledat něco více, než v životě má.

Toto téma pochází až ze samého počátku jeho zrození. Tedy ze zrození duše. Konkrétně u tohoto příkladu byl pán inkarnovaný v „Delfách“(jedná se o energetický prostor, nikoliv o jeho fyzickou podobu), kde žil nádherný život plný lásky s Bohyní, kněžkou z chrámu Shakti, která byla dokonalá svými vlastnostmi i podobou. Tento pán stále hledá tuto bohyni napříč všemi inkarnacemi a proto si nemůže stále vybrat partnerku a zakotvit, protože dříve či později zjistí, že žena, se kterou se propojil, není ta bohyně, kterou on postrádá.

A neustále ve všech inkarnacích dělá stále stejné chyby. Jedná se o stejný vzorec chování hluboko zakořeněný až v samotné duši. Až teprve když pochopí, proč se takto chová, dojde k nápravě. Víte jak to dopadne? Pokud se zmíněný pán rozhodne, že již nebude hledat, že si ho jeho láska najde, skutečně se to stane.

  1. Musí propustit všechny bývalé partnerky.
  2. Musí pochopit, že hledat mezi tolika ženami nebylo správné.
  3. Omluvit se jim.
  4. Omluvit se sobě, že si sám způsoboval bolest.
  5. Rozhodnout se, zda chce ve svém životě změnu.
  6. Tuto změnu musí přijmout.
  7. Musí pochopit, jak jeho pocity souvisí s tímto životem, včetně pochopení, jaké pocity souvisí s jeho rodiči.
  8. A pracovat na svých vzorcích chování, aby se s ním mohl jeho dvojplamen  propojit.
  9. Zároveň musí začít věřit Bohu, že ho vede správnou cestou.

Není to jednoduché očistit duši napříč časem, to skutečně není, ale je to více než potřebné. Stačí pochopit a pátrat ve své duši, kde se vzal ten nebo onen pocit. Při meditace se ptejte své duše, neboť ta zná na vše odpověď. V dnešní době stačí jen pochopení a není potřeba se nikam hnát ani hledat pomoc zvenčí. Stačí nahlédnou do sebe, do svých temných zákoutí a nebát se potýkat se vším, co se objeví.

Držím Vám palce. Vím, že každý, kdo čte tento článek, dokáže hledat ve své duši a projít transformací 🙂

S láskou Vaše Tínka

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

www.tinaenergy.cz