12.3.2018 Protože jste to nevzdali může se roztočit kolo štěstí :-)))

Spread the love

Včera byla prověřena Vaše víra. Energie byly napjaté a přicházeli zkoušky.

Pro dnešek – Situace z minulosti vás pořád táhnou směrem dolů. Odhoďte tu zátěž. Přestaňte se zaměřovat na výsledek k ničemu to nevede. Odevzdejte tuto situaci do rukou Božích a tím uvolněte napětí.

Ze srdce opakujte po mě ……. já si klekla a dala ruku na srdce. S tou největší pokorou, kterou mám v sobě jsem přijala toto poselství.

„Tady a teď odevzdávám všechny situace i jejich řešení do tvých rukou. Pouštím snahu vše řídit a nechávám řešení tvému božímu plánu. Přijímám všechny změny, které s tímto řešením souvisí a věřím celým svým srdcem i celou svou duší, že mě vedeš po mé cestě duše. Věřím, že jsme v naprostém bezpečí. Děkuji ti … (otče).“

Jakmile vše odevzdáte, spustí se řetězec následných situací, které povedou k nápravě. Zároveň se ukotví ve hmotě boží vůle (plán), který je pro vás od zrození připravený. Najednou dostanete možnost udělat něco, co bude pomáhat lidem na celém světě a vy zůstanete v údivu. Máte možnost velkého pokroku a velmi důležité je, držet se a pracovat na nové nabitých vztazích, které jsou určené k tomu, aby jste našli štěstí, domov a svou cestu duše, tentokráte to ale platí pro oba partnery (pro dvojplameny) Vám oběma se otevírá cesta k velkým věcem. Nyní začíná působit NOVOLUNÍ V RYBÁCH  17.3.2018,  které sebou po obrovských zkouškách nese harmonii a úspěch. Bylo potřeba, aby jste dokázali, že jste přesvědčeni o společném soužití a protože jste to nevzdali může se roztočit kolo štěstí :-)))

Milujte se, ctěte se a hledejte společná řešení. Vytrvejte i když přijdou chvíle zkoušek, protože má vůle byla a je, aby tato spojení byla věčná od počátku věků až do …… nekonečna!

Tato má poselství Vás vedou a pokaždé, když budete pochybovat, čtěte důkladně tato slova. Je v nich klíč k řešení všeho, co každý den prožíváte. související článek – 17.3.2018 NOVOLUNÍ ve 14:11 VE ZNAMENÍ RYB

 Transformačně terapeutické kurzy –

s TINOU ENERGY

1) Víkendový kurz – 24.3.-25.3.2018 – Ostrava

V Ostravě –Penzion Karin, Starobělska 16, Ostrava, 700 30

REZERVOVAT MÍSTO V KURZU

2) Víkendový kurz – 7.4.-8.4.2018 – pomoz sám sobě! Bratislava

MÍSTO KONÁNÍ: Hotel Avion***Ivánska cesta 15/A, SK – 821 04 Bratislava

REZERVOVAT MÍSTO V KURZU

 Cena pro Slovensko a zahraničí je 130 Euro – 2.999,00 

Cílem kurzu je, naučit se, jak si sám pomoci bez zásahu terapeuta. Naučím vás pracovat s energiemi, otevřete se lásce v nejvyšším vědomí. Otevřete se Vaše srdce a do života přijde dvojplamen, součástí kurzu jsou terapie (cca 4 terapie dle potřeby), meditace a práce s čakrami … 

 Kurz je určený pro pokročilé, ale i začátečníky

Tento jedinečný dvoudenní kurz Vás naučí naprosto vše, co potřebujete znát, aby jste se o sebe a své blízké mohli postarat. Je to kompletní návod, který vám ušetří 2 roky tvrdé práce na sobě a učení se z knih, nebo internetu.

S láskou pro Vás napsala Tina Energy – transformační terapeutka