13.3.2018 „NEBOJ SE A PŘIDEJ VÍC :-)))“

Spread the love

Tím, jak na sobě ustavičně pracujete se otevírají stále nová témata ke zpracování a to je dobře, neboť jsme si všichni na počátku této inkarnace zvolili, že v tomto životě zpracujeme vše, co máme z minulosti v duši. Ať už rodové linie, minulé životy, či energie z života tohoto. Přichází doba, kdy čištění půjde opravdu rychle. Vše se na nás začne valit a my budeme zpracovávat jedno téma za druhým a je to proto, abychom vše odevzdali do roku 2022. Budou vám chodit důležitá sdělení, jak a co udělat, co odevzdat, kde a jak naladit to a ono.

Najděte v sobě sílu, protože my to zvládneme! Tento život je k tomu určený. Každý detail jste si předem vybrali, akorát nahoře, když se nakládaly úkoly pro tuto inkarnaci jsme všichni byli hrdinové, jak je to v té písni

“ NEBOJ SE A PŘIDEJ VÍC :-))) “ a teď jsme z toho všichni v šoku, kolik toho musíme zpracovávat. 

Nebojte se, protože na to nejste sami. Můžete kdykoliv požádat o pomoc. Máte možnost na sobě pracovat a uspíšit tím tak celý běh událostí, tak aby se kruh minulosti napříč časem i prostorem uzavřel. Pokud Vám to nejde a sami si neporadíte, zkrátka změňte úhel pohledu a šlápneme do pedálů společně. Není čas přemýšlet o tom co bude a nebude, je čas začít konat a zbavovat se toho nákladu pěkně kus po kusu – odhoďte tu zátěž, ten batoh plný kamení který sebou táhnete tisíce let. Je čas vzlétnout ke světlu. Stejně jako balón musí nejdříve odhodit zátěž i vy musíte nejdříve shodit ten bágl aby jste mohli letět :-)))

KLÍČ JE …….

  1. PŘIJÍMAT VŠE JAK TO PŘICHÁZÍ
  2. PŘIJDE PROBLÉM – PŘIJMU SITUACI JAKÁ JE
  3.  – NACÍTÍM ŘEŠENÍ SRDCEM (NE! vymyslím řešení – hlavu doporučuji vypnout)
  4. – VYŘEŠÍM ( rychle a jednoduše, bez kladení odporu)
  5. – PROPUSTÍM (situaci, pocity i emoce)

A JDU DÁL S HLAVOU VZTYČENOU VSTŘÍC DALŠÍM ZKOUŠKÁM :-)))

S láskou pro Vás napsala Tina Energy – transformační terapeutka

Terapie které vám pomohou vyřešit Vaši minulost, pokud se opravdu rozhodnete změnit svůj život, vesmír vám vždy podá pomocnou ruku 🙂 :

1) TERAPIE NOVÉ DOBY – UVOLNĚNÍ MYSLI
2) ČIŠTĚNÍ DUCHOVNÍHO DNA
3) TRANSFORMAČNÍ TERAPIE
4) ENERGY THERAPY