Video povídání o zítřejším NOVU

Spread the love
Toto novoluní 18.12.2017 bude o vytváření nových postojů k víře.V poslední době, došlo k obrovským změnám v energetickém poli naší planety.Je to překrásná fáze našeho vývoje.

Máme hledat nové podměty a nové způsoby. Je spousta z Vás, kteří ještě nevěříte ve „Zdroj všeho bytí“ v „Boha – stvořitele“ . Toto novoluní vám pomůže, pokud se rozhodnete, že toužíte znát pravdu o stvoření světa a o Stvořiteli, informace se k vám v pravý čas dostanou. 

Otevřít se víře a cítit lásku. Bude téma této fáze měsíce z pohledu celé planety. Nese nám naději. Optimismus a Pravdu. 

Z pohledu jednotlivce budeme toužit cestovat a poznávat svět. A nejen svět, ale poznávat a chápat všechny oblasti života. Období Měsíce ve Střelci je charakteristické svou bezstarostností. Budete cítit pozitivní energii. Budete nabití optimismem. Všichni zatouží po nových poznatcích a zkušenostech. Zkoušíme najít to, co patří nám, naše vlastní vzory, směr cesty duše, cíle a probouzíme k životu naše vize. Opětně opouštíme ty, které nám nepatří, a hledáme další mezníky, proto se posouváme dál. Hledáme srdcem, orientujeme se rozumem. Tak působí planety, které ve znamení Střelce vládnou, Neptun a Jupiter. Planeta Neptun nám ukazuje existenci vyšších bytostí, které mají vliv na náš vývoj a také nás vybízí přemýšlet o našem vztahu k nim. Jupiter má také podtext, který řeší postoj k jakémukoliv náboženství. V horoskopu znázorňuje optimismus, moudrost, humor, nadšení, talent a velké štěstí.

A proto cítím, že se budeme ubírat cestou, kdy máme hledat pravdu o tom v co věříme.

Pro ostatní znamení bude novoluní ve Střelci posunem k nové etapě. Začátek nové cesty. Přijdou nové a podstatné informace a nové znalosti a dovednosti. Tyto energie přejí zdokonalování se a práci na prohlubování znalostí. Poznávání světa a cest do zahraničí. Vhodná doba k úředním záležitostem a jejich vyřešení. 

Orgány: Játra, stehenní kost, křížová kost, kostrč, kyčelní svalstvo, kyčelní kloub, bederní obratel, bederní svalstvo.

Základní energie: Rozpínání, štědrost, víra, optimismus, pochopení, soucit, dobročinnost, naděje.

BarvaModrá

Základní živel: Oheň

Návod na zpracování energií:

Abychom se naučili věřit, je potřeba najít způsob „Jak se zbavit veškerého strachu v životě“.

A proto jsem pro Vás natočila video seminář, který vám pomůže tyto energie zpracovat. 

Strach Vás zastavuje a omezuje. Pokud se bojíte, paradoxně si přitahujete do svého života to z čeho máte největší strach. Jediný způsob, jak s tím skoncovat, je zbavit veškerého strachu ve Vašem životě. Cena 550,- koupit zde
Video seminář obsahuje několik kapitol. Včetně rozpuštění bloků, afirmací, rad a návodů, které vám pomohou se zbavit strachu jednou pro vždy.
V tomto unikátním video semináři odstraníme a přepíšeme všechen strach. Přeprogramujeme staré vzorce chování, programy v mysli  a naučím Vás si věřit na tolik, že už se nebude bát. Začnete věřit v sebe a uvědomíte si, co je v životě důležité.

 NOVOLUNÍ nastane dne 18.12.2017 v 07:31 píše se prosinec 2017

UKÁZKA Z VIDEO SEMINÁŘE „Jak se zbavit veškerého strachu v životě“ Strach Vás zastavuje a omezuje. Pokud se bojíte, paradoxně si přitahujete do svého života to z čeho máte největší strach.

S láskou Tina Energy – Transformační terapeutka

WEBOVÉ STRÁNKY