16.4.2018 PŘICHÁZÍ UZDRAVENÍ – skrze duchovní růst

Spread the love

Dnes vyšla karta svět :-). S novoluním, pokud na sobě pracujete přichází uzavření kruh, nejen pro Vás, ale i pro celou planetu. Stoupají vibrace. PŘICHÁZÍ UZDRAVENÍ – skrze duchovní růst. Dejte absolutní důvěru „Bohu-stvořiteli-otci“ a přijdou nové možnosti. Úžasné nové začátky skrze dary. Právě dnes, přijde nová inspirace a vy zůstanete v údivu. Vaše usilovná činnost, vaše práce na sobě přinese okamžité a neočekávané výsledky. Přijdou důležitá sdělení, jak se dále posunout. Nepřestávejte se tedy soustředit a nechte konat boží plán. Uspějete díky svým zkušenostem. A pokud i nadále budete pokračovat, najdete hluboké a trvalé duchovní poznání. Nechte minulost minulostí. Otevřou se dveře ke změnám … a vy s důvěrou vykročte 🙂 do NOVÉHO SVĚTA.

Vím, jak těžké je na sobě pracovat. Věřte mi, že i já sama procházím terapiemi každý druhý den. Potřebuji být čistá pro své poslání. Pokud chcete stejně jako já, dělat velké pokroky ve Vašem čistění minulosti, doporučuji tyto transformační kurzy, kde v rámci semináře podstoupíte několik terapií (cca 3-4 dle potřeby) 

Tyto transformační kurzy jsou určené pro posun vaší duše. Je to kompletní návod, jak na sobě pracovat, včetně terapií a meditací, které posunou Váš duchovní vývoj o obrovský kus směrem ku předu.

TRANSFORMAČNÍ ODPOLEDNE S TINOU

Neděle 13.5.2018 od 10.00 do 15.00 hodin – HAVLÍČKŮV BROD

Sobota 5.5.2018 od 10.00 do 15.00 hodin – PRAHA

2.000,00 

Cílem kurzu je, naučit se, jak si sám pomoci bez zásahu terapeuta. S mým dvojplamenem vedeme tento velmi intenzivní kurz, naučíme vás, jak pracovat s energiemi a s Vašimi čakrami, tak, aby jste se začali energeticky léčit na všech úrovních. Dostanete návod, jak projít transformací bez šrámu na duši.

Součástí kurzu:

  1. INTENZIVNÍ PRÁCE NA SOBĚ (odstraní energetické bloky) 
  2. LÉČENÍ ČAKER
  3. 2x TERAPIE ČISTĚNÍ DUCHOVNÍHO DNA
  4. MEDITACE
  5. AKTUÁLNÍ INFORMACE O TRANSFORMACI
  6. KOMPLETNÍ NÁVOD JAK NA SOBĚ PRACOVAT
  7. TRANSFORMAČNÍ 15 MINUT  MASÁŽ a odstranění fyzických bloků
  8. Práce s energií lásky v nejvyšším vědomí

S láskou pro Vás napsala Tina Energy – transformační terapeutka