„Transformační zpravodaj“ 15.3.2019

Spread the love

„Transformační zpravodaj“ pro 13D

„Svobodná tvorba 13D v plném vědomí“

Aktualizace 15.3.2019 v 6:47-

15.3.- Pokud dnes budete pracovat na úrovni svého vědomí, změně myšlení a chování, pak se velmi brzy setkáte s výsledky vaší tvorby.

Skrze pocity vás dnes Bůh vede ke změně myšlení a starých způsobů chování.

Jakmile pochopíte jeho vedení, nastupujete na cestu skutečné transformace. Pokud žijete vědomě, váš život se stabilizuje. Učíte se vědomě tvořit svou cestu a začínáte chápat hojnost ve hmotě.

Tina Energy® Transformační průvodce

Pokud se vám v životě nedaří v jakékoliv oblasti, jste na cestě transformací. Vše, co se vám děje, je pouze nastavené zrcadlo „pocitů a emocí“, které jste z minulosti nepropustili. Každý pocit, či emoce přitahuje jako magnet situace, které vám zrcadlí, čeho se máte v životě zbavit. Jedná se o energie, které si nesete napříč časem v paměti své duše z tohoto, ale i z minulých životů. Poznáváte-li se v tomto textu, pak použijte průvodce transformací, jako pomoc při výstupu z ne-vědomí do vědomí.

Dnes se ve stínové pyramidě zpracovávají všechna stará napojení. Pokud jste v minulosti navštívili kartářky, terapeutky, konstelace, regrese, rekonektivní léčení, šamanské meditace apod., je potřeba právě dnes přetnout všechna pouta z minulosti, včetně energií, které jste do sebe přijali od těchto bytostí.

Dále propusťte všechna stará napojení, která jsou v této pyramidě (např. Plejády, mimozemšťané, andělé, různé druhy světelných bytostí i druhů léčení a alternativ, šamanismus, všechny druhy náboženských systémů a paradigmat).