17.3.2018 NOVOLUNÍ v 14:11 ve znamení Ryby

Spread the love

17.3.2018 NOVOLUNÍ v 14:11

Toto novoluní je velmi silné a zvláštní. Jsou Energie, které z tohoto světa vyprovází vše, co již na této planetě, ale i ve Vašich životech nemá být. Myslete na to až budete přemýšlet, zda něco ukončit. Rozhodně ano.

Vždy, když probíhá úplněk, nebo novoluní ve znamení Ryb, je potřeba se zaměřit na své pocityV období, kdy vládnou energie Ryb, jsou lidé citlivější. Často mají tendence se uzavírat do sebe, ale také do světa snů. V období Ryb se dobře sní, ale člověk si musí dávat pozor, aby nebyl odveden od reality.

Úplněk a novoluní v Rybách vyvolává emocionální výbuchy nebo depresivní sklony. Nyní přicházejí situace, ovlivňují životy člověka. Vše co se odehrává ve společnosti, vztazích a také v práci. Transformace, která proběhla v minulých měsících, změnila myšlení lidí a to velmi podstatně. A nyní přichází na řadu intuice a city. Hodně lidí v tomto období dostává schopnost komunikovat s jinými světy.

Orgány související –  Ryby – ovlivňují chodidla, chůzi a lymfatický systém. Chodidla, prsty u nohou, podvěsek mozkový, šišinka mozková, endorfin, melatonin. Tyto orgány jsou dnes citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je.

Ryby a jejich energie: Vizionářství, telepatie, inspirace, soucit, tvořivost, oddanost, starostlivost, mír.

Barva: Karmínová

Základní živel: Voda

Doporučuji: vyladění energií lásky v nejvyšším vědomí

Spousta z Vás projde velkými změnami a dostane nové schopnosti vnímaní. Zaměřte se na meditace a spojení s Vaší duší.

S láskou Tina Energy

 TRANSFORMAČNĚ TERAPEUTICKÉ KURZY –

S TINOU ENERGY

1) VÍKENDOVÝ KURZ – 24.3.-25.3.2018 – OSTRAVA

V Ostravě –Penzion Karin, Starobělska 16, Ostrava, 700 30

REZERVOVAT MÍSTO V KURZU

2) VÍKENDOVÝ KURZ – 7.4.-8.4.2018 – POMOZ SÁM SOBĚ! BRATISLAVA

MÍSTO KONÁNÍ: Hotel Avion***Ivánska cesta 15/A, SK – 821 04 Bratislava

REZERVOVAT MÍSTO V KURZU

 Cena pro Slovensko a zahraničí je 130 Euro – 2.999,00 

Cílem kurzu je, naučit se, jak si sám pomoci bez zásahu terapeuta. Naučím vás pracovat s energiemi, otevřete se lásce v nejvyšším vědomí. Otevřete se Vaše srdce a do života přijde dvojplamen, součástí kurzu jsou terapie (cca 4 terapie dle potřeby), meditace a práce s čakrami … 

 Kurz je určený pro pokročilé, ale i začátečníky

Tento jedinečný dvoudenní kurz Vás naučí naprosto vše, co potřebujete znát, aby jste se o sebe a své blízké mohli postarat. Je to kompletní návod, který vám ušetří 2 roky tvrdé práce na sobě a učení se z knih, nebo internetu.

S láskou pro Vás napsala Tina Energy – transformační terapeutka