Boží poselství „Kniha osudu“

Spread the love

 

Jako každý den sedím u ranní kávy a navnímávám se, abych mohla nadiktovat dnešní aktualizaci. Okamžitě přišla vize, kterou vám teď a tady s láskou předávám.

Vidím překrásnou a dokonalou bytost, zářící všemi barvami s odlesky duhy. Okolo je bílozlatá záře a z tohoto energetického obrazu vystupuje nejkrásnější a nejjemnější energie. Srdcem i duší vnímám, že je to Bůh, srdcem cítím, že je to můj otec. Já ve své vizi klečím s hlavou skloněnou a s obrovskou láskou, která se slovy nedá popsat. Pokora mi nedovolí zvednout se a jakmile zvednu oči, pláču štěstím, protože jako už tolikrát, jsem se ocitla doma. Sedí a dívá se na mě. Nic neříká, jen z jeho srdce vychází nejsilnější a nejkrásnější energie lásky, jakou jsme na tomto světě schopni pocítit. Výraz jeho tváře, ten úsměv, který vidím, vyjadřuje energii: „Vítej doma, dcero!“. Beze slov. Cítím, že jsem tam, kde mám být. V rukách drží tu nejkrásnější knihu, kterou si dokážete představit. Zlatým písmem se do ní zapisuje text a svými myšlenkami tvoří slova, která se objevují na stránkách této knihy. Mé vnitřní přesvědčení, že je to „Kniha osudu“ mi dává jasně najevo, že je to tak. Dnešní den se v našich knihách osudu objevují nové cesty, nová poslání, přesahující naše chápání. Bůh nás vede cestou duše, která se právě dnes ukotvuje v našich životech. Cítím, že se otevírá překrásná a nová fáze, která povede svět k transformaci. Všichni ti, kteří na sobě tvrdě pracovali, se stávají právě dnes její součástí. Stejně tak, jako vznikají slova stránky v „Knize osudu“, budou přicházet od dnešního dne zázraky do životů těch, kteří i přes bolesti, strachy a obavy, vytrvali na cestě transformace a jsou připraveni díky tomu, že sami sebe vyléčili pomáhat ostatním a provádět je na jejich cestě. Pohled, který vnímám a vidím, říká „Jdi a rozdávej lásku! Dál konej ze srdce a z duše a pomoz ostatním, aby jednoho dne stanuli zde na tomto místě, stejně jako ty!“ Se slzami v očích a s vděčností v srdci se vracím zpět na svou cestu duše.

 

Poselství navnímala a přijala skrze vědomí: Tina Energy

 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.