Čísla nás provázejí transformací – rozbor data 12.6.2019

Spread the love

Dnešním tématem je propojení sebe samých do celistvosti. Propojení se svou duší a její podstatou a zároveň schopnost jí samé naslouchat 🙂 Přeji všem nádherný den 🙂 Vaše Tínka

Číslo 3 je Boží vedení v propojení všech tří částí vaší bytosti. Ducha, Hmoty i Vědomí. Je to určitý stupeň mistrovství, pochopení, částečné transformace a nalezení sebe sama. Je to vaše propojení do celistvosti, v souladu s Božskou energií, která vámi proudí, vy si ji plně uvědomujete a předáváte ji dál. Je to láska projevená na úrovni Bytí, život žitý srdcem, proudění myšlenek v lásce.

Kombinace 3-6.

Tvá změna se právě teď projevuje ve hmotě. Je potřeba přijímat vše, co k tobě přichází s otevřeným vědomím a měnit svůj život tak, jak to cítíš a vnímáš. Ty sám víš, co je pro tebe nejlepší. Pokud se zahledíš do své duše, najdeš, co hledáš, najdeš sílu, která tě provede změnou ve tvém životě.

2019 – (součet 12, čili 3) Je to rok, kdy dvojplameny povedou svět ke změně vědomí. Dojde k naprosté restrukturalizaci lidského vědomí a přechodu z nevědomí do vědomí. Probíhající změna je nevyhnutelná. Je to začátek nové fáze transformace. Změna je zcela bezpečná a naplánovaná.

12 – Dvojplamen a jeho vedení do vědomí. Jejich cesta, která je Bohem předem dána a naplánována. Jejich úkolem je vést lidi do vědomí!

3 – Vše je vedeno skrze nejčistší vědomí. Bůh vede transformaci skrze propojené dvojplameny!

Dnešní téma se zpracuje tímto vyladěním z 31. minuty tohoto záznamu 🙂

Autor: Tina Energy 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.