2.4.2018 Dnes nás čeká nová výzva.

Spread the love

Dnes nás čeká nová výzva. Dnešní energie přejí tvoření a napínavé situace prověří Vaší víru a odhodlání, zda ještě stále trváte na svých plánech. Máte vše, co potřebujete a uspějete, pokud se tak rozhodnete. Dotáhněte do konce s tímto úplňkem vše, co se týká smluv, obchodů a soudních jednání, dejte si dohromady všechny dokumenty. Odpoutání od tíživé minulosti se s tímto krokem blíží a dáváte tím najevo, že skutečně chcete.

Na obzoru je nádherný nový vztah a slibnější budoucnost. Cesta Vaší duše, je stále jasnější a na konci tunelu se objevuje jasné světlo. Jen je potřeba najít důvěru v boží plán a konečně se přestat snažit a nechat konat „Boha“

Obejměte své vnitřní dítě, ať pocit samoty, který máte zmizí. Dejte lásku sami sobě a uvědomte si tu nádhernou skutečnost vlastního bytí.

„Dávám ti svou důvěru, nekonečnou lásku a odevzdávám svůj osud do tvých rukou.

Tvůj Boží plán nechť se ukotví ve hmotě.

Máš můj souhlas, děj se vůle tvá. Děkuji za tvé vedení a za svůj život.“

Letní škola pro terapeuty – PRAHA

TERAPEUTICKO-TRANSFORMAČNÍ ŠKOLA – náplní této školy, je připravit Vás na samostatnou terapeutickou činnost. Naučíte se Všechny druhy terapií „Nové doby“, tyto terapie jsou ojedinělé a provádím je pouze já. Nejsou nikde načtené, byly přijaty přes čisté napojení, aby pomohli lidem v této těžké době. Ti kteří mají být novými terapeuty vesmír sám navede na tuto školu. Co jste ve svém životě toužili ze všeho nejvíce dělat?

Těším se na Vás v mé škole 🙂 Tina Energy 

PLATBA LZE ROZDĚLIT NA VÍKENDOVÉ SPLÁTKY po 4000,- !!! NEBO LZE ZAPLATIT CELOU ČÁSTKU NAJEDNOU!

Praha – místo konání: Transformačně terapeutické centrum 

adresa: Na Padesátníku IV 645/15, Praha 6, 16100

termíny letní školy: celodenní studium

  • 21-22.7 
  • 4.-5.8
  • 18.-19.8
  • 8.9-9.9
  • 22-23.9

V ceně je ubytování přímo v centru PO CELÝ VÍKEND.

Popřípadě jsi můžete zajistit ubytování v okolí.