20.4.2018 S ÚSMĚVEM JDE VŠECHNO LÍP :-)

Spread the love

Dnešní karty říkají: „Čekají tě úspěšné začátky, pokud budeš věřit, že se tvá přání splní. Můžeš prožít život o kterém jsi tak dlouho snil. NEŘEŠ PROBLÉMY, TY SE JAKO ZÁZRAKEM VYŘEŠÍ SAMY. PŘESTAŇ SE ÚČASTNIT VYPJATÝCH SITUACÍ A UŽÍVEJ SI PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK. Měj trpělivost! Dej mi svou důvěru a tím změníš běh událostí ke štěstí.

O víkendu Vás čekají přátelé, oslavy a ty si užij krásné a slunné počasí. Starosti mi odevzdej a pak přijdou šťastné zprávy, které očekáváš, ohledně dětí i vztahů. Instinkt tě povede. Víš, co máš dělat. Přestaň se trápit a žij beze strachu. Stačí se jen rozhodnout, skutečně začít žít, radovat se a milovat.

Vedle sebe máš spřízněnou duši. Svou lásku, svého partnera, který tě miluje. ZKRÁTKA BUĎ ŠŤASTNÝ HNED TEĎ 🙂 🙂 🙂

S ÚSMĚVEM JDE VŠECHNO LÉPE 🙂

„BŮH-OTCE-STVOŘITEL ti chce pomoci s tvým materiálním životem, tak, že tě podpoří ve tvém životním poslání a že pomůže tvým blízkým. Na nebe vzatí mistři tě žádají, ať se soustředíš na Ducha a nevěnuješ zbytečně příliš pozornosti hmotnému světu! Zahoď strach a propust obavy!“

TRANSFORMAČNÍ ODPOLEDNE S TINOU ENERGY –

Pokud chcete dělat velké pokroky ve Vašem čistění minulosti, doporučuji tyto transformační kurzy, kde v rámci semináře podstoupíte několik terapií (cca 3-4 dle potřeby) 

Tyto transformační kurzy jsou určené pro posun vaší duše. Je to kompletní návod, jak na sobě pracovat, včetně terapií a meditací, které posunou Váš duchovní vývoj o obrovský kus směrem ku předu.

Neděle 13.5.2018 od 10.00 do 15.00 hodin – HAVLÍČKŮV BROD

Sobota 5.5.2018 od 10.00 do 15.00 hodin – PRAHA

2.000,00 

Cílem kurzu je, naučit se, jak si sám pomoci bez zásahu terapeuta. S mým dvojplamenem vedeme tento velmi intenzivní kurz, naučíme vás, jak pracovat s energiemi a s Vašimi čakrami, tak, aby jste se začali energeticky léčit na všech úrovních. Dostanete návod, jak projít transformací bez šrámu na duši.

Součástí kurzu:

  1. INTENZIVNÍ PRÁCE NA SOBĚ (odstraní energetické bloky) 
  2. LÉČENÍ ČAKER
  3. 2x-4x TERAPIE ČISTĚNÍ DUCHOVNÍHO DNA ( dle potřeby)
  4. MEDITACE
  5. AKTUÁLNÍ INFORMACE O TRANSFORMACI
  6. KOMPLETNÍ NÁVOD, JAK NA SOBĚ PRACOVAT
  7. TRANSFORMAČNÍ 15 MINUT  MASÁŽ a odstranění fyzických bloků
  8. Práce s energií lásky v nejvyšším vědomí

S láskou pro Vás napsala Tina Energy – transformační terapeutka

facebook

webové stránky

rezervační systém

Transformačně terapeutické centrum

Na Padesátníku IV 645/15, Praha 6

kontakt: 736 217 130