26.3.2018 Čeká vás rozhodnutí!!!

Spread the love

Je čas rozhodnout se, co vlastně chcete. Dnešní den, je potřeba se zbavit všeho, co Vás brzdí. Máte zbytečné obavy, že to nezvládnete kvůli nedostatku sebedůvěry. Ničeho se nebojte, tuto emoci vyžeňte ze srdce a propusťte z hlavy. Strach není dobrý rádce. Hledáte nový a smysluplný život a víte, že ve starých energiích a podmínkách ho nenajdete. Zvažte změnu přístupu k sobě samým, protože s takovouto špatně pochodíte. Pokud se nemilujete a nevěříte si, ničeho v životě nedosáhnete a ani vytoužené změny. Obklopte se moudrými učiteli, kteří již změnou prošli a povedou rádi vaše kroky. 

Pak se Vám otevře nová cesta ke spokojenému životu a k lásce po které tolik toužíte a nebojte se, že když žádáte o lásku, že Vás bůh neslyší. Jen potřebuje Vaše svolení, neboť nám dal svobodnou vůli a pokud mu dovolíte, aby ve vašem životě směl provést patřičné změny, najdete, co hledáte.

„Důvěřuji ti a tvému Božímu plánu. Přijímám změny do svého života a odevzdávám se do tvých rukou.

S láskou a vděčností přijímám vše, co se má stát. Miluji tě a děkuji ti, že mě provázíš, Otče“

Kurz pro rodiče, jak udělat terapii svým dětem a nejen jim!

1.777,00 Kč, Praha 21.4.2018

Tento kurz je určený maminkám i tatínkům, kteří potřebují pomoci s jejich výchovou. Je Vaše dítko hyperaktivní, má strachy, či je vzteklé. Má jakékoliv problémy, které neumíte zvládnout? Naučte se to … Naučte se provádět tuto terapie a můžete pomoci komukoliv, kdo potřebuje změnit svůj život. 

Součástí kurzu bude i povídání o programování dětí a naší mysli. O tom, jak komunikovat a neprogramovat si budoucnost.

Terapie nové doby – uvolnění mysli – Deaktivuje se naše programování a omezení – nastavují se nové vzorce chování a mysli. Dochází k odbourání strachů a fobií. Mění se postoj k milovaní. Rozpouští se bloky, které brání přijímání hojnosti. Nastavuje se způsob komunikace, tělo, vnitřní klid, přítomný okamžik a dochází i k léčení (energií).

Hluboko uložené špatné vzorce se uvolňují velmi jemně a rychle.

Všeobecně se spouští ozdravné procesy na psychické a fyzické úrovni …..

ODOLNOST – VÝZVA – MOUDROST – SÍLA

 

Seminář proběhne v sobotu 21.4.2018 od 11:00 do 17:00.

Rezervace na telefonu: +420 736 217 130

MÍSTO KONÁNÍ: TRANSFORMAČNĚ TERAPEUTICKÉ CENTRUM

NA PADESÁTNÍKU IV 645/15

PRAHA 6, 161 00

REZERVOVAT SI MÍSTO V KURZU