3.4.2018 Je čas začít žít!!!

Spread the love

Je čas začít žít a prožívat radostné období 🙂 Vaše sny se mohou stát skutečností. Záleží jen na Vás a na Vašem přístupu. Začni myslet pozitivně, začni na sobě pracovat a zdolávat všechny překážky s lehkostí. Je čas prásknout do koní a přijímat všechny změny do života bez odporu, neboť se tyto zvraty dějí i několikrát denně a je potřeba se s tím vyrovnat. Trápíte se zbytečně a pokud povedete i nadále ten vnitřní boj s osudem, zničíte si sami tu úžasnou cestu, kterou pro Vás „bůh“ má. Odevzdejte své pocity lítosti a vzdoru a přijměte svůj osud. Pak se sny stanou skutečnou, naplní se Vaše cesta duše, zrodí se velký úspěch a láska ke všem bytostem i životu samému.

VÍKENDOVÝ KURZ –

7.4.-8.4.2018

POMOZ SÁM SOBĚ! BRATISLAVA

MÍSTO KONÁNÍ:City Hotel Bratislava, s.r.o. Seberíniho 9, 821 03 Bratislava 

REZERVOVAT MÍSTO V KURZU

 Cena pro Slovensko a zahraničí je 130 Euro – 2.999,00 

Cílem kurzu je, naučit se, jak si sám pomoci bez zásahu terapeuta. Naučím vás pracovat s energiemi, otevřete se lásce v nejvyšším vědomí. Otevřete se Vaše srdce a do života přijde dvojplamen, součástí kurzu jsou terapie (cca 4 terapie dle potřeby), meditace a práce s čakrami … 

 Kurz je určený pro pokročilé, ale i začátečníky

Tento jedinečný dvoudenní kurz Vás naučí naprosto vše, co potřebujete znát, aby jste se o sebe a své blízké mohli postarat. Je to kompletní návod, který vám ušetří 2 roky tvrdé práce na sobě a učení se z knih, nebo internetu.

S láskou pro Vás napsala Tina Energy – transformační terapeutka