31.3.2018 ÚPLNĚK v 14:36 ve znamení Vah

Spread the love

ÚPLNĚK v 14:36 ve Vahách připomíná, že je třeba soustředit se na soulad ve vztazích.

Tento úplněk bude dokončovat všechny vztahy, které nemají být. Neboť v roce 2018 se mají spojovat partneři duše, pokud žijete v nefunkčním svazku, bude ukončen. Vahám vládne Venuše. Její energie nás směruje k nalezení harmonie ve vztazích a k nastolení rovnováhy. Vnese pořádek do partnerského života a také přináší zvýšené prociťování vzájemné závislosti vás i okolí.
  • Základní energie: Krása, láska, spolupráce, originalita, laskavost, odpovědnost.
  • Barva: Smaragdově zelená.
  • Základní živel: Vzduch.

Je žádoucí a důležité se věnovat také stravě a zařadit jídelníček bohatý na ovoce a zeleninu. V tyto dny tělo lépe vstřebává vitaminy a živiny.

Orgány ovlivněné znamením Vah: Ledviny, močovod, močový měchýř, žíly, kůže jako orgán doteku, slinivka, insulin, glukagon.
Tyto orgány jsou dnes citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je.

Pozor – Pokud nemáte zpracované bývalé partnery, nedokážete se otevřít víře a důvěře v novém partnerství. Vždy je nedůvěra základ pro špatně fungující vztah. Pokud máte v srdci bolest a zklamání, nedokážete bezpodmínečně milovat. Bezpodmínečná láska, je láska bez podmínek. O tomto úplňku je ideální čas, začít se této nádherné energii otevírat. Pokud např. žárlíte a partnerovi nedůvěřujete, je to vždy znak chtění a lpění a toužíte pouze partnera vlastnit. Nedokážete milovat čistě a bez podmínek.

Pokud skutečně milujete, toužíte svému partnerovi dát vše, po čem touží. Neomezujete ho a nedáváte mu ultimáta, jen si užíváte společné chvilky a každý den, prožíváte naplno a s láskou v srdci mu dáváte důvěru, pochopení, lásku i volnost.

Seminář – Vztahy dvojplamenů a jejich škola 23.6.2018.

Tento seminář je zaměřený na vztahy mezi dvojplameny a jejich vývoj.

1.700,00 

  1. Pokud ještě nemáte posledního partnera v životě, otevřete se na kurzu novým energiím, které Vám pomohou partnera najít.
  2. Máte-li ho, naučíte se společně zvládat všechny překážky, zkoušky a naučíme vás s mým partnerem duše projít pozemskou školou … a otevřete se nové energii milování na úrovni duší. Za energií úplňku ve znamení Vah, bude mít tento seminář nejsilnější vibraci ke zpracování témat vztahů.

odkaz na článek : PODSTATA A POZEMSKÁ ŠKOLA DVOJPLAMENŮ – JEJICH VÝVOJ

Součástí tohoto semináře jsou skupinově transformační terapie.

Čištění duchovního DNA

Živá meditace – Vyladění energií dvojplamenů, otevření se lásce v nejvyšším vědomí

Vhodné pro jednotlivce i páry.

 S láskou Tina Energy – transformační terapeutka