31.3.2018 Všechno má svůj důvod – POCHOPENÍ – je dnešní téma.

Spread the love

Svoboda není jen slovo, je to prožitek uvnitř Vaší duše i přesto, že tento svět nedává moc prostoru ke svobodě, je potřeba ji nalézt uvnitř své duše. Můžete být volní, váš život můžete změnit jasným rozhodnutím se již nenechat ovládat strachem, kterým v nám od malička okolí působí. Pokud jste v energiích strachu nevidíte věci jasně. Ničíte sami sebe a lidi kteří Vás milují.

Všechno má svůj důvod – POCHOPENÍ – je dnešní téma. Pochopení, že ve strachu se nedá žít. Pochopení, že svoboda je ve vaší duši. Pochopení, že pocit oběti nikam nevede. Pochopení, že pozitivní myšlení a přijímání lidí, situací a životních zkoušek beze strachu a s pokorou, je cesta vedoucí ke světlu a lásce. 

Dnešní den je o cestě za poznáním a pochopením Vaší cesty i Vaší duše a její podstaty.

„Přijímám všechny zkoušky, vím, že to jsou učební lekce. Přijímám sama sebe a své okolí energií bezpodmínečné lásky. Otevírám se nádherné nové fázi života beze strachu, života v lásce, víře, pokoře a absolutní důvěře v „Boží plán“ Děkuji Otče z celého srdce 💖💖💖💖💖💖💖💖 

PODÍVEJTE SE DNES DO  SVÉ DUŠE, ZAPOSLOUCHEJTE SE DO JEJÍHO HLASU, CO VÁM ŘÍKÁ. KDO JSTE …. A JAKÝ JE VÁŠ ÚKOL

Krásný den při hledání své duše …  všem 🙂 s láskou Tínka

Terapie které vám pomohou vyřešit minulost:

  1. TERAPIE NOVÉ DOBY – UVOLNĚNÍ MYSLI

  2. ČIŠTĚNÍ DUCHOVNÍHO DNA

  3. TRANSFORMAČNÍ TERAPIE

  4. ENERGY THERAPY

 TRANSFORMAČNĚ TERAPEUTICKÉ KURZY –

S TINOU ENERGY

2) VÍKENDOVÝ KURZ – 7.4.-8.4.2018 – POMOZ SÁM SOBĚ! BRATISLAVA

MÍSTO KONÁNÍ: Hotel Avion***Ivánska cesta 15/A, SK – 821 04 Bratislava

REZERVOVAT MÍSTO V KURZU

 Cena pro Slovensko a zahraničí je 130 Euro – 2.999,00 

Cílem kurzu je, naučit se, jak si sám pomoci bez zásahu terapeuta. Naučím vás pracovat s energiemi, otevřete se lásce v nejvyšším vědomí. Otevřete se Vaše srdce a do života přijde dvojplamen, součástí kurzu jsou terapie (cca 4 terapie dle potřeby), meditace a práce s čakrami … 

 Kurz je určený pro pokročilé, ale i začátečníky

Tento jedinečný dvoudenní kurz Vás naučí naprosto vše, co potřebujete znát, aby jste se o sebe a své blízké mohli postarat. Je to kompletní návod, který vám ušetří 2 roky tvrdé práce na sobě a učení se z knih, nebo internetu.