4.12.2018 „Poselství nového života“

Spread the love

 

Naslouchej svému srdci a dělej to, co ti přináší radost. Věř si! Naslouchej stále svým pocitům, ať se tvůj život může stabilizovat. Převezmi zodpovědnost za vše, čím v životě procházíš. Uvědom si, že to jsou tvé myšlenky, které tvoří tvůj život a všechny situace, které tě tak bolí. Tvé sny a tvé touhy jsou motor, který tě pohání. Nikdy se nevzdávej a nikdy nepřestávej věřit. A i v nejtěžší chvíli mysli na své sny. Nauč se sebeovládání a trpělivosti. Odpouštěj a miluj z celého srdce sebe, všechny bytosti i živé i neživé na této Zemi. Pak, až se naučíš věřit sám sobě, naučíš se věřit mě a mému božímu plánu, najdeš bezpodmínečnou lásku a tvůj život bude osvobozen od strachu, lži a negativních emocí. 

„Jen láska v nejvyšším vědomí povede tvé kroky ke světlu. Najdi víru v Boha, neboť v ten samý okamžik najdeš lásku!“

Tato meditace Vás otevře lásce v nejvyšším vědomí 🙂

                               

                         Pokud chcete projít transformací, rádi Vám pomůžeme 🙂

Všechny produkty na našem e-shopu podpurují transformaci. Zakoupíte u nás Biopotraviny, přírodní šťávy a sirupy, koření, sůl, irský mech a další …

Transformační průvodce a majitelka Školy Transformace

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.