4.4.2018 Dnešní den je o Vás!

Spread the love

Dnešní den je o Vás.  Naučte se být nezávislí, protože dokážete udělat cokoliv, stačí jen se nebát a přijmout se takoví jací jste. Jděte za tím po čem toužíte, je potřeba najít sebe sami a neustálým ustupováním a podřizováním se ničeho nedosáhnete.

JE ČAS SE ZAČÍT RESPEKTOVAT A NEBÁT SE BÝT SAMI SEBOU. VAŠE CESTA NENÍ JEDNODUCHÁ, ALE VY VÍTE, ŽE MÁ OBROVSKÝ VÝZNAM. MÁTE NYNÍ SKVĚLOU PŘÍLEŽITOST UDĚLAT DALŠÍ DŮLEŽITÝ ŽIVOTNÍ KROK A JE ČAS SE PUSTIT DO PRÁCE. VAŠE NADŠENÍ JE CÍTIT Z KAŽDÉHO KROKU, KTERÝ PODNIKNETE, ABY SE VÁM SPLNILI VŠECHNY SNY.

UDĚLEJTE SI JASNO V TOM, CO CHCETE A JEDNEJTE BEZ ODKLADU. 

VÍKENDOVÝ KURZ –

7.4.-8.4.2018

POMOZ SÁM SOBĚ! BRATISLAVA

MÍSTO KONÁNÍ:City Hotel Bratislava, s.r.o. Seberíniho 9, 821 03 Bratislava 

REZERVOVAT MÍSTO V KURZU

 Cena pro Slovensko a zahraničí je 130 Euro – 2.999,00 

Cílem kurzu je, naučit se, jak si sám pomoci bez zásahu terapeuta. Naučím vás pracovat s energiemi, otevřete se lásce v nejvyšším vědomí. Otevřete se Vaše srdce a do života přijde dvojplamen, součástí kurzu jsou terapie (cca 4 terapie dle potřeby), meditace a práce s čakrami … 

 Kurz je určený pro pokročilé, ale i začátečníky

Tento jedinečný dvoudenní kurz Vás naučí naprosto vše, co potřebujete znát, aby jste se o sebe a své blízké mohli postarat. Je to kompletní návod, který vám ušetří 2 roky tvrdé práce na sobě a učení se z knih, nebo internetu.

S láskou pro Vás napsala Tina Energy – transformační terapeutka