5.4.2018 máme být trpěliví sami se sebou i s ostatními

Spread the love

Dnešní den nám ukáže, že máme být trpěliví sami se sebou i s ostatními. Problémy které se již nějakou dobu táhnou dokážete vyřešit, ale nebude to hned. Jsou to energie z podstaty Vaší duše až z DNA a čistit takovou energii není jednoduché. Lidé, kteří jsou okolo Vás, jsou velmi důležití a pomohou se vším, co Vás trápí. Máte možnost velkého pokroku, jen na sebe nebuďte tak tvrdí. Neustále bojujete, hledáte spravedlnost a rovnoprávnost, ale tady pomůže jen přijetí lidí i situací přesně takových, jaké jsou. Nevzdávejte to! Nenechte se odhalit hrbolatou cestou a pokračujte! Vyřešte problémy s komunikací. Sdělujte své pocity a emoce, ostatní, kteří s Vámi mají zůstat, zůstanou a pochopí vás. Pak nastane vytoužená změna. 

KDYŽ UMÍRÁ V BOLESTECH ČÁST VAŠÍ DUŠE, JE TO PROTO, ABY SE MOHLA ZRODIT NOVÁ, ČISTÁ A LÁSKYPLNÁ ENERGIE, KTERÁ NAPLNÍ TEN KOUSEK LÁSKOU V NEJVYŠŠÍM VĚDOMÍ, JEN TAK SE ZMĚNÍ BĚH UDÁLOSTÍ … PŘÍTOMNÝCH I BUDOUCÍCH

Letní škola pro terapeuty – PRAHA

20.000,00 Kč  – PLATBA LZE ROZDĚLIT NA VÍKENDOVÉ SPLÁTKY po 4000,- !!!

NEBO LZE ZAPLATIT CELOU ČÁSTKU NAJEDNOU!

TERAPEUTICKO-TRANSFORMAČNÍ ŠKOLA – náplní této školy, je připravit Vás na samostatnou terapeutickou činnost. Naučíte se Všechny druhy terapií „Nové doby“, tyto terapie jsou ojedinělé a provádím je pouze já. Nejsou nikde načtené, byly přijaty přes čisté napojení, aby pomohli lidem v této těžké době. Ti kteří mají být novými terapeuty vesmír sám navede na tuto školu.

Co jste ve svém životě toužili ze všeho nejvíce dělat?

Těším se na Vás v mé škole 🙂 Tina Energy 

 

Praha – místo konání: Transformačně terapeutické centrum 

adresa: Na Padesátníku IV 645/15, Praha 6, 16100

termíny letní školy: celodenní studium

  • 21-22.7 
  • 4.-5.8
  • 18.-19.8
  • 8.9-9.9
  • 22-23.9

V ceně je ubytování přímo v centru PO CELÝ VÍKEND.

Popřípadě jsi můžete zajistit ubytování v okolí. 

S láskou pro Vás napsala Tina Energy – transformační terapeutka