7.12.2018- Novoluní ve střelci, transformace ve hmotě!

Spread the love

 

ČEKÁ NÁS SILNĚ TRANSFORMAČNÍ NOVOLUNÍ!!!

Jinak řečeno, nové začátky pro svět, pro nás, pro každého, kdo jde skutečnou cestou světla. Čeká nás transformace ve hmotě. Změny, pochopení, přijetí a otevření se zcela novým energiím, které přijdou úderem dnešní půlnoci (23.11.-24.11. 2018). Tyto energie se již delší dobu hromadí ve sluneční kapse aby jako záblesk, nebo chcete-li, rázová vlna, prošly do energetického pole naší planety. Tato vlna nastartuje nové procesy, obnovu, restrukturalizaci a rekonstrukci všeho, co není v souladu s Boží vůlí. Jako když v úplné tmě najednou někdo rozsvítí světlo.

Abychom mohli počítat s podporou Vesmíru, bude důležité, jít krok za krokem. Střelci totiž vládne Jupiter, planeta štěstí. Nenechme se rozptýlit, neboť teprve potom se náš sen stane skutečností. A nezapomeňme, že pokud se pro něco nadchneme, musíme to dotáhnout do konce!

Také se stále ještě budou spojovat partneři duše a bude probíhat velká životní transformace. Je nezbytné,abychom měli v tomto čase zpracovaná všechna témata z minulosti. Bude-li totiž ještě něco, na co jsme zapomněli, vyplave to o tomto úplňku na povrch a my se s tím budeme potýkat.

 

AFIRMACE VHODNÉ KE ZPRACOVÁNÍ TĚCHTO ENERGIÍ

Dívám se do svého nitra, naslouchám své duši, uvědomuji si své pocity a emoce, navnímávám srdcem každou bolest, strach, či nezpracovanou emoci. Tady a teď ji transformuji na lásku v nejvyšším vědomí. Chápu sebe sama, naslouchám své intuici, jsem v harmonii se svou duší a uvědomuji si, jak důležité je být pevně ukotven. Přijímám všechny změny a transformuji celou svou bytost na frekvenci lásky v nejvyšším vědomí. Děkuji za vedení a za to, že mohu plně pochopit svou vlastní duši a své bytí.

 

Základní energie: Rozpínání, štědrost, víra, optimismus, pochopení, soucit, dobročinnost, naděje, soustředěnost ….

BarvaModrá

Základní živel: Oheň

Orgány: Játra, stehenní kost, křížová kost, kostrč, kyčelní svalstvo, kyčelní kloub, bederní obratel, bederní svalstvo.

Autor: Tina Energy

Co podpoří Vaši transformaci? Výrobky se zárukou energie.

Náš transformační internetový obchodní dům Vám pomůže se zorientovat v sortimentu zdravých potravin. Vše, co u nás najdete je prověřené, se zárukou energie a za příznivé ceny. Transformace ve hmotě je nejdůležitější součástí našeho duchovního vývoje, neboť přímo souvisí se spokojeným žitím. Změna stravy, používání ekologických produktů, zdravé obutí, či přírodní kosmetika, jsou nedílnou součástí naší změny.