7.3.2018 – DŮVĚRA

Spread the love

Dnešní den je o důvěře. Dnešek je stvořený k tomu, abychom se otevřeli důvěře v nové začátky ve vztazích. Protože i když to tak zpočátku nevypadá, záměr vesmíru je jasný a pokud budete věřit, že se nemůže nic stát, že jste v bezpečí, pak se tato důvěra změní ve víru a v lásku ke stvořiteli a nakonec zjistíte, že věřit je jediná cesta ke spokojenému vztahu, ať už novému, či stávajícímu.

Neopětovaná láska, která vás tíží se již brzy změní v opětovanou a bude to tak nádherné, jak jste si nikdy nedokázali ani představit.  Najednou se prolomí ledy a vy najdete spřízněnou duši s tak obrovskou láskou, kterou jste si vysnili a přijde to nečekaně z ničeho nic.

Jen je potřeba této myšlence dát „DŮVĚRU“ je to klíč, je to myšlenka, která způsobí, že na vaši nataženou dlaň bude položena láska v nejvyšším vědomí …

„Já, tady a teď – Přijímám do svého srdce bezpodmínečnou lásku, otevírám se čistým energiím lásky v nejvyšším vědomí. Já nyní žiji v souladu se svou duší a cítím bezpečí „

Jako transformační terapeutka pomáhá  lidem projít transformací a najít svou cestu duše. Pokud cítíte, že potřebujete pomoci zbavit se minulosti a najít svůj dvojplamen, ráda Vám pomohu na tomto úžasném pobytu.

S láskou Vaše Tina Energy

TÝDENNÍ TRANSFORMAČNĚ TERAPEUTICKÝ POBYT

v Krkonoších 11.3-18.3.2018

s Tinou Energy

 

V této těžké době přichází pomoc s transformací. Tyto pobyty jsou zaměřené na vyladění Vašich energií do vysokých vibrací. Jemný průchod transformací. Naplní je i harmonizace a probuzení posvátné ženské energie (archetypu ženství) a harmonizace a probuzení mužské energie.

TÝDENNÍ POBYT V KRKONOŠÍCH 11.3-18.3.2018 OBSAHUJE:

 1. minimálně 4x terapie nové doby (dle potřeby i více)
 2. harmonizace a probuzení posvátné ženské energie (archetypu ženství)
 3. harmonizace a probuzení mužské energie
 4. ladění se do vysokých vibrací
 5. Vyladění energií dvojplamenů, otevření se lásce v nejvyšším vědomí – živá meditace s Tinou Energy a Michaelem K

V CENĚ POBYTU 9000,- JE ZAHRNUTA:

 • polopenze
 • k večeři 1x nápoj zdarma.
 • 2 x sauna na pokoj za pobyt
 • městský poplatek
 • parkování zdarma
 • 15% sleva na bodové a 2-6 denní skipasy v Rokytnici nad Jizerou.

HOTEL KRAKONOŠ

DOLNÍ NÁMĚSTÍ 309
ROKYTNICE NAD JIZEROU – KRKONOŠE