Já a můj skutečný život, transformace v praxi

Spread the love

 

Ráda bych v tomto článku vysvětlila, jak funguje transformace a nový svět. Jak víte, došla jsem s mým partnerem (dvojplamenem), až na vrchol duchovního vývoje. Našli jsme odpovědi na naše otázky a po cestě transformací jsme získali spoustu schopností, vědomostí i znalostí. To, že se teď učíme žít v novém světě, neznamená, že jsem příšla o schopnost vykládat karty, cítít energetické pole planety, či dokonce pracovat s energiemi. Právě naopak. Mé dary jsou mnohem silnější a sahají daleko přes schopnost tyto energie pochopit. Mohla bych dál dělat terapie, nebo vykládat karty a byla bych jedna z nejlepších, co v tomto světě jsou, to mi věřte. Všeho jsem se vzdala proto, že jsem pochopila celou podstatu transformace.

  • Transformace je pochopení a skutečný život.

Jsem stále úžasná bytost s nevšedními schopnostmi, ale v novém světe, tyto mé dary, využívám k tomu, abych pomáhala a dávala lidem, co nacítím, že potřebují pro skutečný život. Ne terapii, která sama o sobě, když nedojdete k pochopení všeho, je zkrátka k ničemu. Je potřeba si uvědomit, že „svět, ve kterém žijeme“, pokud žijeme dle vesmírných zákonů a pokud jsme v souladu s láskou a v souladu s vírou v našem srdci, je přesně ten svět, v němž máme právě teď být. Nemůžete nikomu pomoci jinak, než mu ukázat novou cestu do „Nového světa“ a ukázat mu, jak žijete Vy sami. Každý si musí k pochopení dojít sám svou vlastní cestou. Nejsou přípustné žádné zásahy, ovlivňování ani léčení. Je to jejich cesta!

To, že jsem začala tvořit webové stránky a kreslím obrázky s krásnou energií a dala se tímto směrem, je známka pochopení, že život se odehrává právě Teď a tady v překrásném hmotném světě, plném lásky a zázraků. Aplikuji své schopnosti ve hmotě! Každý den děkuji za svůj život a mé srdce je naplněno láskou, vírou, pokorou a důvěrou. Má mysl není zatížená ani negativními myšlenkami, ani strachem, ani nedůvěrou.

  • Vše, co jsem se naučila, teď žiji!

Díky tomuto vývoji jsem našla svého partnera duše, svůj dvojplamen. Jsem šťastná a zamilovaná. Máme překrásný a harmonický vztah. Dokáži bez bití a křiku vychovávat svého syna a mé dvě další děti a ukázat  jim správné hodnoty. Jsme jen kousíček od splnění našeho snu, postavit si krásný domek na venkově, zařídit si permakulturní hospodářství a mít koně. Kousek po kousku se každý den blížíme do našeho společného domova. Tenhle dokonalý a láskyplný život mám díky pochopení. Již mě nerozhází žádná překážka, jsem úplně beze strachu z budoucnosti a všechno dokážu hravě s úsměvem vyřešit. I když jsou to stejně těžké překážky jaké máte v životě Vy, já je zdolávám bez pocitu oběti a s láskou je přijímám. Myslíte si, že je to špatná cesta? U doktora jsem nebyla několik let. Když se ničím netrápím, nejsem nemocná. Jím zdravě, jsem zdravá a spokojená. Ještě před dvěma lety bych se člověku, který jde takto životem, otevřeně smála do očí. Dnes vím, že žít, milovat, mít rodinu, pracovat, dělat, co mě baví, je můj život a je přesně takový, jaký má být.

  • Toto byla má cesta.
  • Esoterika mi pomohla pochopit a naučila mě být dobrým člověkem a vyjímečnou ženou.
  • Jsem šťastná, věřím v Boha z celého srdce, ale je čas žít svůj vlastní a skutečný život.
  • S láskou Martina Jelínková (Tina Energy)

 

https://youtu.be/fbcmny75QjQ

Pokud jste zde, jistě se Vám naše články líbí a pokud uznáte, že si Vaši pomoc zasloužíme, budeme ze srdce rádi a vděčni za každou energii, kterou zašlete.

Ráda Vám namaluji obrázek přímo pro Vás na míru a penízky použiji na provoz našeho webu i toto je forma pomoci.

S láskou Tínka a tým, který se na těchto stránkách podílí.

Dar

Spread the love

Podpořte naši TV

300
Osobní údaje

Platební informace Vám budou zaslány na uvedený email. Zkontrolujte prosím správnost vámi zadaných údajů.

  • číslo účtu: 2001335450/2010
  • variabilní symbol: Darovaná částka

Za podporu naší TV Vám děkujeme, vážíme si každého daru a všech našich diváků.

Výše daru: 300Kč

 

 

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz

 

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích,

které nikde jinde nenajdete!

Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy.

Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.