9.9. Uzavření cyklu! Co se aktuálně děje

Spread the love

 

Dnes se uzavírá karmický cyklus pro lidi, kteří prošli branou do nového světa. Pro ty, co branou ještě neprošli, se karmický cyklus právě otevírá. Jinými slovy, ti , kteří pochopili a čistili se v roce 2017 a 2018 a došli v duchovním vývoji až na vrchol a teď se s láskou a pochopením vracejí do hmoty, ti dnes uzavírají karmický cyklus. Ti, kteří ještě nepochopili, pro ty se spouští vlna transformace. Zdá se, že je to proces, který začal někdy kolem roku 2000, kdy určitý počet lidí na planetě prochází karmickým čištěním a duchovním vývojem. Záleží na tom, zda dojdou až na vrchol, kde je absolutní láska v našich srdcích, včetně lásky k Bohu, kde je uvědomění si a žití podle Božích zákonů a kde je schopnost vše , co jsme po cestě  nasbírali, aplikovat do života ve hmotě.

Vrátit se zpět s láskou a pochopením a s uvědoměním si vlastního bytí. Naučili jste se žít v přítomném okamžiku, naučili jste se bezpodmínečně milovat, důvěřovat a otevřela se Vám i víra a láska k Bohu. To je poslední schod, brána do nového světa, absolutní čistota a vědomé bytí.

Pokud mohu připojit radu těm, kteří na tuto cestu teprve nastoupí: Láska a víra skutečně hory přenáší. Nejdůležitější je pochopení všeho, co se kolem Vás vždy dělo, všeho, co se dělo ve vašich rodech i ve vašich životech. Jakmile skutečně do hloubky pochopíte, co jste doposud dělali špatně, jakmile nastavíte nové vzorce chování, a změníte Váš život, pak bude Vaše cesta mnohem jednodušší. Ať bude Vaše škola jakkoliv tvrdá, nikdy se nevzdávejte! Já i v nejtěžších chvílích, i když jsem klečela na kolenou, plakala a cítila obrovskou bolest, i v té chvíli jsem promlouvala k Bohu s láskou a věřila jsem, že přijde čas, kdy se všechno změní. První den svého vývoje jsem odevzdala svůj život a osud do rukou Božích a přijala jsem Boží plán.

Nevím, zda to v tuto chvíli pochopíte, ale věřím, že přijde čas, kdy si na má slova vzpomenete a uvědomíte si, kudy vede ta jediná správná cesta, cesta lásky, pochopení a šťastného žití v přítomném okamžiku.

Jediná cesta je cesta skutečné lásky.

 

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.