Aktuálně k transformaci, aneb jakou cestu si zvolíš?

Spread the love

 

Transformační vlny nás drtí na úrovni vědomí…

Transformace je nezbytnou součástí vývoje každé bytosti na Zemi. Každá duše, která se zrodila v tento čas, čas transformace planety, si vybrala, že se plně přetransformuje. To, že to mnozí z nás odmítají, neznamená, že to tak není. My, kteří jdeme po cestě transformace již delší dobu, víme, jak tato cesta vypadá a můžeme vám všem pomoci jako průvodci na vaší cestě. 

Do konce dubna budou ve vlnách chodit velmi silné transformační energie, které z nás budou vytloukat každou negativní energii, situaci, pocit a emoci, která není v souladu s vysokými vibracemi ukotvenými na planetě Zemi. Jistě jste si všimli, že za posledních pár měsíců je na nás vyvíjen stále větší tlak a energie stále sílí. V měsíci dubnu se otevřela cesta duše těm, kteří mají vést ostatní lidi do vědomí. Proto byl a je pro vás duben tak náročný. Transformace valí nemilosrdným tempem a když jsem zhruba v lednu psala, že “ transformační energie budou přicházet ve velmi rychlém sledu a měnit se každých zhruba 20 až 30 minut“, málokdo mi tuto větu věřil. Přichází transformace v plné síle, přesně tak, jak jsem předpověděla. A to je teprve začátek! 

Nyní existuje v těchto vibracích  cesta tzv. „rychlé pomoci“. Málokterá duše v nižší úrovni vědomí je schopna přijmout nové a zcela revoluční způsoby transformace. Stačí pouhé rozhodnutí jít ke světlu, převzít odpovědnost za to, co jsme v minulosti napáchali a v lásce a v pokoře vstoupit na svou vlastní cestu transformace. Pochopení spolu s uvědoměním a procítěním lásky na úrovni naší duše vás vymaní z pout pyramidy nevědomí a vy se dostanete do láskyplného proudu vědomí nové doby.

A jakou cestou jdeš ty?

Autor: Tina Energy

Tina Energy® 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.