Aktuální transformace – Převzali jsme odpovědnost a teď pojďme společně konat!

Spread the love

Aktuálně probíhá další fáze transformace. Navazuje na převzetí zodpovědnosti za transformaci a sebe samého. Tím, že jsme převzali zodpovědnost a dali souhlas s transformací, dochází k přenastavení vzorců chování a myšlení ve všech oblastech našeho života.

Po převzetí zodpovědnosti je potřeba začít skutečně konat. Znamená to, že se začneme chovat k planetě s respektem (třídit odpad, topit ekologicky apod.).

Nastavíme si také, jakým způsobem chceme bydlet. To, že nyní bydlíme v bytě, neznamená, že bychom do budoucna rádi nešli do dřevodomku, či roubenky.

Nastavme si zcela jiné návyky ve stravě. Minimálně přestaňme jíst maso a začněme do svého jídelníčku zařazovat co nejvíce čerstvých potravin bez konzervantů, chemikálií a barviv, hlavně ovoce a zeleninu v biokvalitě! 

Zbavme se ve svém životě všeho chemického a nahraďme např. čistící prostředky, drogerii, kosmetiku, barvy na vlasy apod. 

Zajistěme sobě i životnímu prostoru okolo sebe dostatek krásné a pozitivní energie a zároveň se energeticky postarejme o své tělo, duši, dům, či byt. Je to nutné pro další posun.

Staré energie nás drží ve starých vzorcích a tím i v nízkých vibracích.

Víte, že pokud máte doma vystavené drahé kameny déle než 2 roky, jsou plné negativní energie a Váš prostor energeticky spíše zanášejí?

To platí i o starých soškách, esoterických symbolech, soškách andělů, různých „Květů života“, šamanských proprietách, vykládacích kartách, kyvadlech, zkrátka o všech předmětech ze staré pyramidy ne-vědomí, neboť všechny tyto symboly byly vytvořeny pro odvod energie od skutečné podstaty duchovního vývoje, kterou je „Láska v nejvyšším vědomí, čili Bůh.“

Abychom mohli volně dýchat a navibrovat do nové růžové pyramidy vědomí, je potřeba se zbavit všeho, co nás drží dole. 

Další fáze transformace je totiž o nás a o tom, abychom žili tak, jak je dáno a předem naplánováno. V harmonii a v lásce, s vírou, pokorou a láskou v srdci. Abychom na našem příkladu ukazovali ostatním, v zásadě jen tím, že jsme stále usměvaví, šťastní a spokojení, že to jde. Že jde jíst zdravě. Že jde chovat se k planetě s respektem. Že jde žít v harmonickém a úžasném vztahu s dvojplamenem, milovat své děti a vychovávat je v lásce a s respektem, pomáhat sobě i druhým a zároveň každého v lásce přijímat, ať je jaký je. Podílet se na transformaci planety tím, že začnu u sebe a změním vše, co do mého života již nepatří. A na to stačí jen žít v přítomném okamžiku. 

TINA ENERGY ® AUTOTERAPIE

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.