Aktuální vize z 15.9.2018 7.07

Spread the love

Mimořádná zpráva aktualizace v 9:29

Po zveřejnění včerejšího článku, který se mj. týkal mé vize s ledovcem, nám napsala jedna z jeho čtenářek, že to, co vidím, jsou čakry planety Země. Na to konto jsme začali pátrat po místech, kde se čakry Země nacházejí. Zjistili jsme, že se mé vize shodují s místy na mapě, kde jsou tyto čakry podle dostupných pramenů. Více v článku vize 15.9. 

Ve všech mých vizích se v následných zprávách ze hmoty, které s těmito vizemi souvisí, vždy objevuje číslo „5“.Dle mých informací je to číslo transformace. A protože dnes máme 15.9., dějí se na planetě veliké změny a vypadá to, že se aktivují čakry planety Země. Na každém místě v mých vizích se objevuje veliký energetický vír, který se točí obrovskou rychlostí. Tyto obrazy se mi objevovaly a objevují vždy, když probíhá čištění. Vídala jsem je při terapiích v energetických centrech mých klientů a teď vidím v mých obrazech energetických míst na planetě. Všechna tato místa jsme si zadali do vyhledávače, vyjeli si obrázky těchto míst a všechny odpovídají tomu, co mi bylo ukázáno. Jako např. Stolová hora (č.12), Rotující domek a množství lidí na festivalu v Glastonbury apod.

Aktualizace v 7:07

Po ránu jsem pocítila silné bolesti ve spodní části páteře. Protože jsem propojená s energetickým polem planety a právě probíhá  silné planetární (transformační) čištění, je to pro mě signál, že se mám na tento problém okamžitě navnímat a zveřejnit ho.

Proto se s Vámi o tuto moji vizi bez odkladu dělím. Nebudu spekulovat o tom, co to znamená a co bude probíhat, popíšu pouze to, co vnímám.

  1. Zdroj: https://cz.pinterest.com/

    Viděla jsem soutěsku mezi skalami, v níž tekl potok nebo malá říčka. Okolo řeky byly kameny a oblázky. Nahoře na skalách byly jehličnaté stromy. Měla jsem pocit, že se nacházím více na severu amerického kontinentu. Prohlížela jsem si obrázky silných energetických míst na těchto územích, neboť jsem viděla, jak se nad řekou točí obrovský vír energie. Nebylo to tornádo, ale natlakovaná energie jako v „papiňáku“. Z fotografií se mi zdálo nejblíže tomuto obrazu okolí hory Mt. Shasta v Severní Kalifornii. Samozřejmě, že zda je to přesně ono, můžeme zatím pouze spekulovat.

  2. Dále jsem viděla hodně osídlené pobřeží, kousek od pláže byl ruch, spousta domů, lidí, lodě a přístav.
  3. Rotující dům, dvojdomek ve víru energie. Točil se dokola.
  4. Pak jsem viděla Sochu Svobody a proudy padající vody. Vodopád obrovské síly.
  5. Dále jsem viděla zlom v půdě, jakoby praskla Země a do tohoto zlomu vtékala voda. Jestli to bylo z onoho vodopádu, opravdu nevím.

Nakonec jsem se ve své vizi ocitla na vrcholu jakési „stolové hory“ nebo útesu.

Hora byla na vrcholu rovná. Neměla špičku. Cítila jsem pod nohama vrásčité kameny a čistý vzduch. Věděla jsem, že jsem místě, kde je opravdu silná energie. Bylo mi tam dobře.

Jen mě znepokojovalo, že nevidím dolů.

Okolo mě byla mlha, mraky a já se cítila nejistá. 

Autor: Tina Energy- Transformační průvodce

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.