Apokalyptický mrak nad Pescarou připomínal tsunami

Spread the love

KOMENTÁŘ SKYENERGY: Momentálně proudí energie pochopení. Mimo jiné máme pochopit, že se všechny naše myšlenky zhmotňují. Tady v tomto případě se naštěstí myšlenky na apokalypsu zhmotnily pouze v podobě tohoto krásného mraku. Je to vzkaz a poselství od Boha, že ti, kteří tímto způsobem a z vlastního ega tvoří, neovlivní průběh transformace.

Giuseppe Marcello zachytil v pondělí u italského města Pescara fascinující meteorologický úkaz. Mraky připomínající velkou vlnu tsunami se valily od moře směrem k pobřeží. Občas děsivý, avšak většinou neškodný druh mračen se nazývá šelfový mrak.


BEZ KOMENTÁŘE: Masivní mrak se valil nad italským pobřežím

zdroj: Caters News / Giuseppe Marcello, AP

Včera 3:00 tcs, Novinky

„Jsem vášnivým pozorovatelem meteorologických fenoménů. Už předtím jsem několik šelfových mraků vyfotil, a tak jsem neváhal ani tentokrát,“ sdělil Marcello. „Scenérie vypadala naprosto surreálně,“ dodal.

Jev vzniká, když z bouřkového mraku začne proudit studený vzduch, který vytlačuje teplý vzduch, v tu chvíli se začne kondenzovat voda a vzniká charakteristická oblačnost.

Děsivé mračno se převalilo přes Hořejší jezero
Šelfová mračna bývají často předzvěstí bouřek a nejinak tomu bylo i v tomto případě. Pescaru zasáhly vydatné deště.

Zdroj: https://www.novinky.cz/koktejl/499726-apokalypticky-mrak-nad-pescarou-pripominal-tsunami.html#utm_content=freshnews&utm_term=mrak&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz

REKLAMA: