Březnová transformace řečí čísel- pochopení a vyladění vědomí!

Spread the love

3. měsíc aneb březnová transformace začíná.

Trojka je spojení tří jedniček, případně dvojky a jedničky a výklad čísel říká toto

Připravme se na transformační vlny v oblasti vědomí. Tím bude docházet ke zpracování starých a nefunkčních vzorců. Tyto vlny bude provázet opuštění starých návyků v chování i myšlení a přijímání nových energií ve formě zcela jiných vzorců, které nejsou na této planetě doposud obvyklé. Sám Bůh povede tuto fázi transformace skrze naše pocity. Najednou budeme přesně vědět, co máme dělat a jak se chovat jinak než doposud.

Je to společná fáze a cesta planety ze starých karmických cyklů do další fáze bez zatížení nových generací. Pochopení a ukotvení těchto energií bude rychlé a vesmír nám dá patřičně najevo, co jsme v minulosti nepochopili a co máme opustit. Dvojplameny jdou touto cestou vždy napřed a již nyní se z této nové fáze transformace těší 🙂

Tina Energy®

Kalcit podporuje aktuální transformační energie tím, že propojuje srdce a mozek, nastavuje nové vzorce chování a podporuje změnu vědomí. Otevírá srdce a srdeční čakru a nastavuje harmonii ve vaší duši. Dodává sebedůvěru, napomáhá rozhodnému chování a jednání, podporuje schopnost překonávat překážky a dosahovat vytčených cílů. Uklidňuje při pocitech neklidu, zklidňuje nežádoucí výbušné chování. Harmonizuje vaši duši při pocitech napětí a nahrazuje ho klidem a vyrovnaností.

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.