Brýle jménem „Karma“

Spread the love

Možná vám bude tato zkušenost povědomá. Žijete karmický vztah. Ač to tak zpočátku vypadá, není to ideál. Ale držíte! Máte dojem, že ani vy nejste ideál, takže pokud něco drhne, připustíte svůj díl viny, případně ji vezmete celou na sebe a jede se dál. Problémy se občas vrší, necítíte se šťastni, nemáte příliš společných témat, raději se oba uchylujete do svých myšlenek a ke svým známým a přátelům. Ale což, to se stává asi ve všech vztazích, namlouváte si. Přece nebudu utíkat, vždyť všichni musí časem ustoupit ze svých tužeb a přání….A tak to jde pořád dokola až k úplnému vyčerpání veškeré karmické energie a po konzumaci přiměřené porce všech předem naplánovaných zkušeností přichází krach!

V tomto momentě se stanou zvláštní věci. To, co jste předtím vnímali jako drobnou vadu na kráse naroste do obrovských rozměrů. To, co jste přehlíželi a co se skousnutými zuby trpěli, či dokonce brali na svá bedra, se rozvine do nepřehlédnutelné velikosti. Z komára je velbloud dřív, než bys řekl : „švec!“.  Najednou před vámi stojí ten, kterého jste viděli skrze karmické brýle, zbaven své růžové barvy a jeho vlastnosti jsou mnohonásobně zesíleny. Inu, člověka poznáš doopravdy až když nastane čas vašeho rozchodu. Buď se chová korektně a jako gentleman (pro genderové vyvážení – jako gentlewoman :-)), anebo jako někdo, s kým byste nikdy být nechtěli.

A to je kouzlo karmických brýlí. Pokud si s někým máme odžít karmu, dostaneme na oči takové brýle, aby se nám to zdálo zpočátku celé fajn. Abychom pokud možno rychle a bez otálení skočili do onoho proudu, v domnění, že právě tato řeka pluje do vysněného oceánu světla a lásky…. V okamžiku, kdy byl paní „Karmě“ odevzdán potřebný díl a my získali přesně tu zkušenost a v takové míře, která byla potřebná, jsou nám ony brýle sejmuty. A je to někdy velmi ostré a velmi nepříjemné světlo….

Je to tak. Ukončení karmického cyklu, kterým řada z nás v těchto dnech, týdnech a měsících prochází a procházet bude, sebou nese i ukončení karmických vztahů. Je to období bolestné, ale pro cestu našich duší nezbytné. Kdybychom neviděli všechny stránky těch, které jsme třeba i po dlouhý čas pozorovali skrze růžové karmické brýle, neviděli bychom pravdu v nejvyšším vědomí…takže není třeba litovat. Je to přesně to, co vidět máme.

Před našima očima se díky těmto brýlím odehrává divadelní představení, které má za úkol nás vtáhnout do děje, abychom si prožili hluboko uložené pocity a emoce, které jsme nepropustili ze svého těla a ze své duše. Všechno, co si neseme napříč časem a prostorem ze všech minulých životů i z tohoto života. Vše, co jsme nepochopili, toho se stáváme v této hře součástí. Čím dříve pochopíme, tím dříve spadne opona. Spolu s oponou spadnou i růžové brýle a my najednou zjistíme, kdo stojí proti nám. Najednou máme pocit, že je to cizí člověk, kterého po letech vůbec nepoznáváme.

 

Autor: Tina Energy 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Celý portál, všechny informace, názvy i služby jsou chráněny evropskou ochrannou známkou: Tina Energy® Záruka energie

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. Copyright © 2019 SKYENERGY TV. Všechna práva vyhrazena.

 

Tina Energy® Záruka energie