Buďme v proudu!

Spread the love

 

 

Někdy si klademe otázku, proč věci nejdou tak jak chceme? A my přece tak moc chceme! Představme si velikou šachovnici a sebe jak stojíme na nějakém políčku, kde se necítíme úplně dobře. Buď nám nefunguje to nebo ono, případně nám nefunguje nic. Rozhlédněme se kolem. Někde kolem nás poletuje obrovský vír krásné tvořivé a láskyplné energie. No ale vždyť si ten vír klidně poletuje na vedlejším políčku a my přece chceme stát tady, protože stojíme na místě, které se nám líbí, které jsme si vysnili a už se odsud nehodláme pohnout. „A dej sem ženicha, dědku!“, jak praví zlidovělá pohádková klasika. A ono se v tom lepším případě nic neděje, v tom horším dostaneme pěstí do zubů. Jak je tohle možné?! Zkusme udělat nepatrnou a jednoduchou změnu. Zkusme vkročit do onoho víru a stane se zázrak! Najednou jsme přesně tam, kde máme být, v tom nejsilnějším a nejkrásnějším proudu tvoření. „Ženichů“ je najednou celé nebe! To je ono! Často se míjíme se svými sny, nadějemi a plány, s lidmi a situacemi proto, že na políčku, kde právě stojíme, jsme moc brzy nebo moc pozdě, stojíme na místě, kde má zrovna teď stát někdo jiný, anebo jsme třeba úplně zabloudili. Proto je důležité přestat sledovat políčka na šachovnici a místo toho začít neustále následovat náš vír energie. Tak abychom v něm byli stále ponořeni. Je to božská síla, proud naší duše, který nám ukazuje, kde máme právě v danou chvíli být, abychom se ocitli v tom nejsilnějším proudu tvoření, abychom nalezli sílu onoho nulového bodu, odkud můžeme s podporou Stvořitele pohnout galaxiemi.

 

Přichází čas obrovských nepředstavitelných možností nádherného tvoření. Buďme v proudu! 🙂

 

REKLAMA:

„Zahájen provoz zbrusu nového e-shopu“

S láskou se snažím Vám ukázat správnou cestu. Vím, že není jednoduché vyznat se na trhu, a proto mi přišel v napojení nový projekt, abych Vám Vaši cestu transformace usnadnila. Každý potřebuje věci denní spotřeby a já přináším pouze ty, které energeticky podporují Váš vzestup a jsou v souladu s energiemi Nové Země. Byla jsem vedena krok po kroku, abych vytvořila stránky nejen s aktuálními informacemi o transformaci, ale s kompletním sortimentem hmotných produktů. Je totiž důležité, aby všichni, kdo se rozhodli pro novou cestu, dostali vše, co pro ni potřebují, na jednom místě. Je to velmi důležité i proto, že ve veřejném informačním prostoru koluje řada protichůdných a zavádějících informací, které odvádějí pozornost od Boha/Zdroje a od přímé cesty k němu. Každý z Vás, pokud otevře své srdce a s láskou navnímá tyto energie, se na základě svých pocitů sám rozhodne, kudy se vydat. E-shop …

Autor: Tina Energy

Transformační průvodce a majitelka Školy Transformace

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.