Bůh k nám promlouvá – poselství transformace

Spread the love

Poslední dobou sledujeme kolem sebe řadu extrémů. Vlna veder, zemětřesení, pád mostu v Janově apod. Souvisí tyto jevy s transformací? A pokud ano, tak jak? Proč se tyto věci dějí a co máme očekávat v nejbližší době?

Odpověď Nejvyššího vědomí: 

“ Má láska je nezměrná, to je potřeba si uvědomit. Celá staletí se dívám na Zemi a derou se mi slzy do očí. Celá staletí se dívám na to, jak si ubližujete, jak jsou lidé na sebe zlí, jak prahnou po majetku a nemají v sobě ani kousek lásky, víry a pokory. Falešná víra z Vašeho tzv.křesťanství mě přesvědčila o tom, že je potřeba lidem ukázat, jak vypadá má skutečná láska. Po celou dobu posílám na Zemi čisté duše plné lásky se zvláštními schopnostmi, a s obrovskou intuicí, aby Vám ukázaly pravdu, aby předávali má poselství, abyste díky nim pochopili, kým jste a kým jsem já. Vaše srdce ovšem zůstávají zavřená a já již dále nemohu tolerovat nelásku, zlobu, vztek, strach, bezmoc, nepokoru a neuvědomění si. Všechny tyto vlastnosti musí pryč! Neexistuje jiná cesta, než Vám vzít část toho, na čem nejvíce lpíte. Neboť nic jiného Vás nedonutí kleknout si na kolena a zvednout hlavu k nebesům. Kdybyste byli schopni milovat, otevřít svá srdce, kdybyste byli schopni okamžitě nastavit nové programy, jako jsou láska, víra, pokora, milování na úrovni duší, soucit, naděje, touha, pochopení, svoboda, respekt k sobě i k ostatním, pak by mé dílo bylo dokonáno a nic z toho by nebylo potřeba. Na Zemi by proudila čistá láska a mé srdce by se naplnilo štěstím, že jste konečně pochopili. Mé nástroje jsou tak kruté, jak krutí jste Vy sami. Je to jen zrcadlo Vašich pocitů a emocí, Vašich vlastností a Vašeho pohledu na svět. Lidé, kteří odešli se sami rozhodli. Byl to plán jejich duše a je potřeba si uvědomit, že jsem násilím nikomu neublížil a nijak jsem se neprovinil. Samy duše se rozhodly pomoci transformaci tím, že právě v tuto chvíli ze světa odejdou. Jejich svobodné rozhodnutí já respektuji. A vy začněte respektovat, milovat a ctít překrásné lidské vlastnosti, které v této době mají být součástí všech bytostí na této překrásné planetě. Transformace není boj ani válka, transformace je otevření se lásce v nejvyšším vědomí. Transformace je láska ke mně, láska k sobě, láska ke všemu a ke všem, je to čisté a otevřené srdce a pochopení minulých událostí. Naučte se milovat tolik, jako já miluji každého na této Zemi! Važte si a respektujte každého, Vaši planetu i mé dary, jako jsou stromy, příroda, zvířata, vše, co Vás obklopuje. Přestaňte ničit, týrat a omezovat vše ve Vašem okolí! I já cítím bolest, když jsem svědkem toho, jak mé dílo ničíte, devastujete a ubližujete sami sobě i všemu, co jsem stvořil. Otevřete se lásce právě v tuto chvíli! Svou duši uzdravte pochopením a bude na světě dobře. 

S láskou, Nejvyšší vědomí.“

Tato slova byla přijata dne 15.8.2018 v 6.30 hodin přes channeling a jsou stále aktuální pro lidi, kteří se na cestu teprve vydávají, jako odpověď na položenou otázku. To Bůh k nám promlouvá a ze srdce Vás prosí, abyste šířili jeho slova. Každé sdílení tohoto projevu lásky a vysvětlení transformace může pomoci tisícům lidí pochopit, co je skutečnou podstatou transformace a jak moc nás Stvořitel, náš Otec, miluje.

S láskou, se slzami v očích a s největší pokorou přijala toto poselství,

Tínka.

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích,

které nikde jinde nenajdete!

Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy.

Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

"Očima Zdroje"

Způsob stravování očima Zdroje

Tina Energy Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Způsob stravování očima Zdroje
Spread the love

Spread the love  „Vaše způsoby jsou neomluvitelné, Vaše bezohlednost je nesnesitelná a Vaše krutost je nepochopitelná! Když jsem tvořil tento

Bůh není sprosté slovo, zákon okamžité karmy!

Tina Energy Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Bůh není sprosté slovo, zákon okamžité karmy!
Spread the love

Spread the loveZačala Nová doba na planetě Zemi. Tím, kdo naši planetu vyvázal ze všech energetických sítí a pout je

Politika očima Zdroje

Tina Energy Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Politika očima Zdroje
Spread the love

Spread the loveZajímalo nás, jak pohlíží Nejvyšší vědomí na dění v politice. Souvisí současné dění nějak s transformací a jak?