Bůh není sprosté slovo, zákon okamžité karmy!

Spread the love

Začala Nová doba na planetě Zemi. Tím, kdo naši planetu vyvázal ze všech energetických sítí a pout je sám Bůh. Ten, jehož jméno bylo po tisíciletích zcela záměrných manipulací diskreditováno, poníženo, vysmíváno a především nepochopeno. Za Boha byly totiž vydávány entity, které byly uměle vytvořeny, coby egregory všelijakých náboženských systémů a živeny energií důvěřivých a pokořených mas.

Tak, jak byla odvedena jemu určená energie, byly zcela záměrně zkresleny i jeho vlastnosti tak, aby jeho jménem mohly být páchány na lidstvu ty nejtěžší zločiny, v lepším případě, aby lidé v domnění, že jdou za jeho světlem, ve skutečnosti sami své světlo tlumili. Ti, kdo tuto hru částečně prohlédli, na něj zanevřeli a stejně tak odmítli i jeho jméno v přesvědčení, že Bůh je spojen se Systémem a s institucemi nelítostných a krutých náboženských systémů a začali se obracet jinam. Buď začali vzývat hmotu, reprezentovanou novodobou vědou, která jim slibovala odhalení veškeré pravdy nebo se vydali po tajuplné a nutno dodat, že často i velmi nebezpečné, cestě kontaktů s bytostmi a energiemi všeho druhu. Nikdo nepostřehl, že tyto cesty v drtivé většině případů nakonec vedly na totéž místo. Do jednoho velikého pytle, který v ruce třímal ten, jenž planetu uzamkl a svázal.

Systém, který vládl planetě, mohl využívat toho, že Země byla od skutečného Boha velmi, velmi daleko a málokdo se, vzdálen sám sobě, oslaben a svázán, dokázal přímo vznést až do jeho království. Proto ten, kdo chtěl alespoň na chvíli okusit vůni svobody, musel využít zprostředkovatelů. Různých entit a energií, které mu dokázaly kontakt s Bohem přiblížit.

Tato doba skončila. Nyní začal Bůh sestupovat z nejvyšších vrstev vědomí do těch nižších. Řada z nás již dokáže navnímat, že se energetické pole planety změnilo. To, co jsme předtím nalezli kdesi vysoko nad námi, je najednou všude kolem nás, vše jej jím obklopeno a prostoupeno. Není již tedy žádný důvod obracet se na zprostředkovatele. Žádný! Je to jako kdybychom si nechali do domu zavést nový vodovod s křišťálově čistou vodou, ale my stále chodili pro vodu s konví ke kilometr vzdálené, možná otrávené, studni.

Skončila tedy doba všelijakých poslíčků a zprostředkovatelů. Všem těm čistým, kteří nás s láskou po tisíciletí provázeli, patří upřímný a láskyplný dík, těm, jejichž cílem byla manipulace a touha okusit naši energii, náleží díky za lekci a přání šťastné cesty tam, kam dobrovolně míří. A sbohem! Možná je jim lépe bez něj. Kdoví?

A my? My tady máme už jen jedinou energii. Energii skutečného Nejvyššího vědomí, Zdroje, Boha. K té se obracejme, s tou komunikujme a nechme se vést jeho vůlí. Odteď totiž bude vše, co není v souladu s jeho vůlí, okamžitě projeveno ve hmotě. Zjednodušeně se to dá popsat jako „Zákon okamžité karmy“. Každý, kdo bude vystaven nesnázím, nechť tedy přemýšlí, kde udělal chybu, či které pocity nebo emoce, neslučitelné s novými energiemi, ještě neodpustil, nezpracoval, nepropustil…

A nenechme se odklonit na jakoukoliv „vedlejší“ cestu. Jděme přímo! Planeta si svoji cestu jasně vybrala a její cesta je od té chvíle pod Boží ochranou. Proto taky pokus, který jsme po osvobození planety zaznamenali, cestu  Země odklonit na jakousi objížďku, nevyšel a nevyjde ani nikdy v budoucnu! Pod tou samou ochranou teď bude cesta každého, kdo se skutečně a ze srdce rozhodl jít přímo k tomu, jehož jméno se kdekdo učí znovu s láskou a pokorou vyslovovat. K Bohu! Budiž světlo na Zemi!

 

REKLAMA:

„Zahájen provoz zbrusu nového e-shopu“

S láskou se snažím Vám ukázat správnou cestu. Vím, že není jednoduché vyznat se na trhu, a proto mi přišel v napojení nový projekt, abych Vám Vaši cestu transformace usnadnila. Každý potřebuje věci denní spotřeby a já přináším pouze ty, které energeticky podporují Váš vzestup a jsou v souladu s energiemi Nové Země. Byla jsem vedena krok po kroku, abych vytvořila stránky nejen s aktuálními informacemi o transformaci, ale s kompletním sortimentem hmotných produktů. Je totiž důležité, aby všichni, kdo se rozhodli pro novou cestu, dostali vše, co pro ni potřebují, na jednom místě. Je to velmi důležité i proto, že ve veřejném informačním prostoru koluje řada protichůdných a zavádějících informací, které odvádějí pozornost od Boha/Zdroje a od přímé cesty k němu. Každý z Vás, pokud otevře své srdce a s láskou navnímá tyto energie, se na základě svých pocitů sám rozhodne, kudy se vydat. E-shop …

Autor: Tina Energy

Transformační průvodce a majitelka Školy Transformace

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.