Bůh ve hmotě a kouzelná hůlka

Spread the love

 

Dosedání Boha/Zdroje/Nejvyššího vědomí do hmoty vyvolalo v řadě z nás naději, že náprava věcí, které byly pokaženy, půjde sama. Unaveni cestou transformace do Nové Země, sedneme pod strom v rajské zahradě, a zatímco budeme ochutnávat jeho božské plody, Stvořitel bude lítat kolem s lopatou a koštětem, jednou rukou bourat, uklízet, stavět, orat a sázet a druhou rukou ovívat naši unavenou tvář. Bylo by to krásné, ale takhle to bohužel není a nebude. A není toho ani třeba želet, neboť bychom přišli o tu nejkrásnější možnost a smysl naši existence –  svobodnou tvorbu!

Přestože se tedy po náročné cestě cítíme unaveni, nečekejme, že zázraky přijdou samy. To my máme v rukou svoje kouzelné hůlky a jestliže jsme to byli my, kdo věci pokazil nebo alespoň dovolil, aby byly pokaženy, musíme vše, co nám překáží, sami změnit.

Nebudeme na to ale sami a nebudeme mít „holé ruce“. Dostáváme totiž právě teď nepředstavitelně silnou božskou podporu v našem konání. Máme k dispozici čakru tvoření a sílu energie dvojplamenů. Takové síla ještě na této planetě nebyla. Je na čase ji plně využít. Tak, aby nádherný a nepředstavitelně silný proud božské energie mohl skrze nás odklidit vše, co ubližuje této nádherné planetě i těm, kteří po ní s čistým srdcem chodí.

 

Autor: Michael K

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.