Červnová transformace, aneb vztahy, partnerství a láska na úrovni duší …

Spread the love

Červnové energie budou razantně tlačit na druhou čakru.

Tématem napříč pyramidou vědomí proto bude partnerství a sexualita, vztahy, dvojplameny a milování na úrovni duší.

Záleží na tom, na jakém stupni úrovně vědomí se právě nacházíme a od toho se budou odvíjet témata ke zpracování. Pokud se do června neodlepíme od pyramidy ne- vědomí, čeká nás nepříjemné čištění karmických bloků usazených v druhé čakře, bloky způsobené zraněními v partnerských vztazích, potraty, bolestivé a zraňující porody apod. Stejně tak bude vytvářen silný tlak na propuštění všech vzorců chování spojených s druhou čakrou, které nám brání v postupu do pyramidy vědomí. Je to např. manipulace prostřednictvím sexuálního chování, žárlivost, pocit samoty, vztek, nepochopení, neláska k sobě samým, ublížení, manipulace, pocit oběti a závislost. Podaří-li se nám postoupit do pyramidy vědomí, případně se tam již nacházíme, budeme se učit vztahům nové doby a ladit se na příchod dvojplamene či partnera duše, případně se učit milování na úrovni duší. Čištění a přenastavování vzorců bude probíhat ve všech třech rovinách, tzn. na úrovni duše, na úrovni těla i na úrovni duchovní DNA.

Začínáme zpracovávat vztahy na úrovni vědomí. Pochopit je a propustit staré a nefunkční vzorce chování a myšlení, je pro nás všechny nyní stěžejní. Transformace nabývá na intenzitě a jedině pochopení může uvolnit staré blokády a nastavit nové vzorce, bez kterých by nefungovaly vztahy „Nové doby“ a energie milování na úrovni duší, které se před časem ukotvily v energoinformačním poli planety Země. Jsme-li v souladu s touto energií a nemáme-li bloky v  této oblasti, plujeme s proudem absolutního vědomí. Planeta potřebuje kompletní restrukturalizaci těchto energií, neboť jsme naše negativní vzorce nechali zajít až příliš daleko. Závislosti, nepochopení, omezování, manipulace a znásilňování naší vlastní duše v prožívaných vztazích musí skončit. Spousta lidí žije ve vztazích, kdy sami sebe trýzní a omezují, aby za každou cenu udrželi rodinu, která již dávno nefunguje. Jejich důvody jsou strach ze samoty, společný majetek, děti, okolí, případně pocity viny, či energie sebezapření a sebetrýznění.

V nových vztazích jsou pouze energie absolutní svobody, lásky, pochopení, vnímání jeden druhého a také neomezená komunikace. Sděluji s láskou, co má duše potřebuje  a také to dostává. Partner mě vnímá, chápe a není v něm ani náznak, že by mi nedopřál, co potřebuji, neboť touží naplnit náš vztah stejně jako já. To je pravá láska! Až teprve bez žárlivosti a bez omezení přichází skutečný prožitek naplněného a svobodného vztahu. Takový vztah prožíváme s Radkem jako dvojplamen již rok a půl. A je nutné říci, že jsme společně prošli velmi těžkými situacemi, abychom se naučili žít jinak. Po celou dobu jsme se učili opouštět staré vzorce, chovat se jinak, abychom se v našem partnerství propojili na mnohem vyšší úrovni vědomí. Takto bude působit měsíc červen. Ukáže nám naše bloky ve vědomí, abychom našli energii žitého štěstí i ve vztazích. Toto období bude velmi silné a intenzivní, neboť vztahy jsou metlou naší doby. Jsme tu proto, abychom změnili náš pohled na tuto oblast a její vnímání. Jedině tak může transformace na planetě postoupit do další fáze!

Autor: Tina Energy a Michael K.

 

REKLAMA:

Tina Energy® transformační kurz na téma vztahy a partnerství. 

Místo konání: Hotel Myslivna Brno. Sobota 22.6.2019 od 11:00-17:00.

Cena 1,799 

Tento kurz je určen pro ty, kteří potřebují zpracovat minulé i nynější vztahy a posunout se v oblasti partnerství do vědomí. Těm, kteří partnera duše stále hledají, pomůže kurz nejen posunout se do vědomí, což je základním předpokladem pro příchod spřízněné duše, ale i zpracovat všechny energie, které již ve vztazích nové doby své místo nemají (žárlivost, pocit samoty, vztek, nepochopení, neláska k sobě samým, ublížení, manipulace, pocit oběti a závislost). Kurz vede dvojplamen- Tínka a Radek.

 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích,

které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy.

Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

email: info@tinaenergy.cz