Tina Energy- Cesta dvojplamene

Spread the love

Cesta dvojplamene je cesta duše.

Láska, která mezi nimi proudí, je stále silnější a zařivější. Zatímco v karmických vztazích lásky po delší době ubývá, v tomto vztahu láska graduje.

Naše cesta započala 22.2.2018. Na začátku nebylo nic, jen stejná vibrace duše. Ani sex, ani láska, jen přátelství a poznání se na úrovni duší. Osud tomu chtěl, že jsme dali důvěru „Bohu“ a započala naše společná cesta ve hmotě. Pokud Vám řeknu, že jsme ani já, ani můj dvojplamen, neplánovali, že spolu budeme, neboť než nastal ten osudný den jsme nebyli ani milenci, nebudete mi věřit. Byli jsme jen přátelé, u kterých najednou z minuty na minutu zavibrovala stejná energie. Bylo to, jako když otočíte kohoutkem ve 14h dne 22.2.2018 🙂 A pak už vesmír tahal jednu kartu za druhou a jednu situaci za situací. Jedna “ náhoda“ stíhala druhou a večer v 21h téhož dne jsme najednou stáli s kufry v prázdném domě a jen v důvěře, že k sobě patříme.

Od té doby jsme každý den procházeli vývojem a školou života. Naše čištění bylo předem dané a naplánované. Situace vesmír skládal jako puzzle a my nestačili zírat na každodenní fascinující představení života. Jedenkrát já a dvakrát můj partner a čistka byla na světě. A druhý den 2x já a 1x on. Mimochodem toto tzv. svobodně nesvobodné čištění 🙂 trvá dodnes, i když se od počátku dost změnilo. Dnes totiž tyto situace dokážeme přijímat stále více s láskou a úsměvem na rtech. Kdyby mi někdo řekl, s čím vším se budu během osmi měsíců potýkat, nevěřila bych.

Žijete-li s dvojplamenem, žijete sami se sebou. Musíte sami sebe milovat a přijímat všechny své neduhy, protože jinak nepřežijete ani jeden jediný den. Jste jedním, víte, co si myslí on a on cítí to, co vy. Čtete si myšlenky a pocity a nikdy se nenudíte. Je to jako na horské dráze. 24 hodin denně proudí mezi Vámi láska v nejvyšším vědomí a i když je to opravdu náročný vztah, je to to nejkrásnější, co jste v životě poznali.

Natočili jsme pro Vás překrásnou meditaci na harmonizaci ve vztazích já a můj dvojplamen. Zakoupíte ji v našem e-shopu za cenu 500 Kč na www.skyenergytv.cz. S láskou Tínka a Michael

Dvojplamen sestoupil do hmoty, aby  zvýšil vibrace v období transformace na této překrásné planetě. Skutečný dvojplamenný pár má v energoinformačním poli planety sílu vědomí zhruba stejnou, jako 1 milion tzv „nevědomých“ (myšleno bez jakékoliv urážky či invektivy, jedná se pouze o míru uvědomění si Nejvyššího vědomí) lidí. Tzn., že jejich společné vědomí dokáže měnit běh událostí na planetě. Všimli jste si jak rychle se mění vědomí bytostí na planetě? Ano? Aááá moudří už vědí, kdo za tím posunem stojí 🙂 A co je nejdůležitějším stavením kamenem transformace? Přece „LÁSKA“. Přišli jsme na Zemi šířit lásku v té nejčistší podobě. Vědomí dvojplamenů je již při spojení minimálně v 5D. A to nemluvím o posunech při každodenním uvědomování si podstaty Bytí a rozklíčovávání záhad lepkavé sítě. Oba jsou totiž svým vědomím nad ní a nejsou tak v jejím energetickém dosahu. Proto mohou nerušeně pracovat na sobě a zároveň tak kvantově šířit lásku na Zemi. Dokonce mohou se svými dětmi, pokud je jim shůry dáno, tvořit trojplamen i více. Ale o tom až příště …

 

Autor: Tina Energy  🙂

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

 

Reklama:

Svůj dvojplamen nalezneš, až do duše své pohlédneš. Až najdeš sebe sama, láska navždy spojí Vaše těla. Srdcem v lásce jednej a pravou lásku poznej. Svobodnou vůlí se staň, pak srdce tvé najde ráj. Ty, jež po lásce toužíš, šťastným se staneš, až s respektem, jednat budeš. Až láska bez podmínek zahalí srdce tvé, pak dvojplamen zahoří v duši mé. Až pochopíš lásku vesmírnou, jíž „JÁ JSEM“, staneš se přítomnou. Žít bude srdce tvé, v lásce „tady a teď přítomné. 

„PAK PŘIJDU K TOBĚ V LÁSCE ŽÍT A ŽIVOT NÁŠ MŮŽE ZAPOČÍT.“

REKLAMA:

„Zahájen provoz zbrusu nového e-shopu“

V našem e-shopu najdete na jednom místě široký sortiment produktů vhodných pro Vaši transformaci.  

Pod značkou Tina Energy Vám za rozumné ceny a se zárukou energie nabízíme vše, co vyhovuje požadavkům nové doby a podporuje Vaše vysoké vibrace.

S láskou se snažím Vám ukázat správnou cestu. Vím, že není jednoduché vyznat se na trhu, a proto mi přišel v napojení nový projekt, abych Vám Vaši cestu transformace usnadnila. Každý potřebuje věci denní spotřeby a já přináším pouze ty, které energeticky podporují Váš vzestup a jsou v souladu s energiemi Nové Země. Byla jsem vedena krok po kroku, abych vytvořila stránky nejen s aktuálními informacemi o transformaci, ale s kompletním sortimentem hmotných produktů. Je totiž důležité, aby všichni, kdo se rozhodli pro novou cestu, dostali vše, co pro ni potřebují, na jednom místě. Je to velmi důležité i proto, že ve veřejném informačním prostoru koluje řada protichůdných a zavádějících informací, které odvádějí pozornost od Boha/Zdroje a od přímé cesty k němu. Každý z Vás, pokud otevře své srdce a s láskou navnímá tyto energie, se na základě svých pocitů sám rozhodne, kudy se vydat. E-shop …