„Chodí to výborně, ale neseje to!“

Spread the love

 

Titulek dnešního článku jsem si dovolil vypůjčit z klasické české komedie „Marečku, podejte mi pero!“ Představa secího stroje, který výborně jezdí za traktorem, ale neseje, se totiž krásně hodí pro vysvětlení, proč, když se tak snažíme, k nám nepřichází hojnost.

Je dobré si vysvětlit, jak vlastně tvorba v nových energiích probíhá. Roztáčíme energii ve tvaru čísla osm skrze naši osmou čakru tvoření, umístěnou mezi koleny, přes srdce k čakře tvoření samotného Boha a zpět přes naše srdce k naší čakře č.8. Bez záměru, s láskou a plnou důvěrou. Čím více energie takto pošleme, tím více se nám jí vrátí, tím mohutněji se energie prohání onou osmičkou, vykreslenou mezi „hmotou“ a Bohem.

V takovém případě náš stroj nejen „chodí“, ale i „seje“. Vystoupali jsme dostatečně vysoko a současně se nám podařilo stáhnout „ducha“ do hmoty. Energie proudí skrze osmičku a nám se ve hmotě daří naplňovat vše, po čem naše duše touží.

Z výše uvedeného je zároveň nasnadě, v čem je chyba, když se nám ve hmotné realitě nedaří, i když se o to  velice snažíme. Pronášíme afirmace, snažíme se na ostatní usmívat, meditujeme atd…., ale stále se nám nezhmotňují naše sny  a hojnost ve hmotě nepřichází.

Porucha je někde na „trase“ mezi naší osmou čakrou, naším srdcem a božskou čakrou tvoření. Buď jsme odbočili na vedlejší cestu o namísto dálnice k božské energii si užíváme jednu z pouťových atrakcí, kterou nám pro naše rozptýlení a zmatení postavil Matrix ( cyklíme v jedné z kapes pyramidy ne-vědomí), anebo jsme z vrchu nesestoupili zpět do hmoty a zůstáváme „viset“ kdesi nahoře.

Představme si energetické balonky, nebo chcete-li, kapsy, do kterých svými afirmacemi, meditacemi apod. posíláme energii a nafukujeme je ve hmotné realitě do obrovských rozměrů, zatímco my se „couráme“ kdesi v pyramidě ne- vědomí, vozíme se na labutích na jedné z nastražených pouťových atrakcí, anebo se vznášíme kdesi nad Zemí a nechce se nám ke svému „balonku“ vrátit. Vynakládáme tak sice mnoho energie, posíláme ji však na jiné místo, než na kterém se nacházíme a nemůžeme tak nahromaděnou energii uvolnit a využít .

Pokud tedy chceme, aby náš stroj tvorby  nejen“chodil“, ale i „tvořil“, nezbude, než uvést vše do rovnováhy.

Vystoupat k Bohu a stáhnout jeho energii zpět do hmoty.

Teprve pak se nám mašinka ve tvaru čísla 8 krásně rozběhne.

Autor: Michael K

TINA ENERGY ®

Škola Transformace. Návody jak projít transformací.

Víkendový transformační kurz 1.-2.6.2019 Praha.

“RESTART ŽIVOTA-VSTUP DO VĚDOMÍ” 

Sobota od 11:00 do 18:00. Neděle od 9:00 cca do 14:00!

Velmi intenzivní celovíkendový kurz s Tinou Energy. 

Obsah kurzu:

  1. Dvoudenní intenzivní práce na sobě a vzestup do vědomí.
  2. Uzavření karmického cyklu.
  3. Vyladění energií ve všech oblastech. 
  4. Harmonie.
  5. Vědomý život.
  6. Svobodná tvorba ve 13D.
Adresa: Místo konání 1.-2.3.2019 Praha:

Be Balanced
Rybničná  18/1, Praha 6,
161 00

 

 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.