Čísla nás provázejí transformací – rozbor data 11.4.2019

Spread the love

 

11.4. – Dnešní den bude o vzorcích myšlení a chování. O tom, co jsme v minulosti dělali špatně a okamžité nápravě. Vzorce chování, která se nám dnes budou ukazovat, ovlivňují naši cestu duše. Je potřeba je pochopit, propustit a změnit. Jakmile se objeví nějaké téma ke zpracování a pochopíme, proč jsme ho v minulosti řešili jiným způsobem, než nyní, je třeba ho okamžitě změnit a ukotvit do reality. Odevzdejte všechny vaše strachy a obavy, ať do  vašeho života může přijít změna. Rozhodněte se, že chcete opustit staré vzorce chování a pokračovat do nové fáze bez zátěže.

11 + 4 (součet 15) – Číslo 15 značí nejsilnější transformační energii. 

15 + 3 z roku (součet 18) – Transformace je vedená Bohem. Jakmile propustíte vše staré, ještě více se otevře vaše cesta hojnosti. 

2019 – (součet 12, čili 3) Je to rok, kdy dvojplameny povedou svět ke změně vědomí. Dojde k naprosté restrukturalizaci lidského vědomí a přechodu z nevědomí do vědomí. Probíhající změna je nevyhnutelná.Je to začátek nové fáze transformace. Změna je zcela bezpečná a naplánovaná.

12 – Dvojplamen a jeho vedení do vědomí. Jejich cesta, která je Bohem předem dána a naplánována. Jejich úkolem je vést lidi do vědomí!

3 – Vše je vedeno skrze nejčistší vědomí. Bůh vede transformaci skrze propojené dvojplameny!

 

Autor: Tina Energy® – transformační průvodce a majitelka Školy Transformace

web: www.tinaenergy.cz

email: info@tinaenergy.cz

tel: 731 221 513