Čísla nás provázejí transformací – rozbor data 11.5.2019

Spread the love

11.5.2019- Jedenáctka je určitý stupeň mistrovství. Je to symbol další mety, kterou jsme na své cestě zdolali. Je to stále silnější propojení s vlastní duší a její prvotní podstatou. Je vyšším stupněm poznání a procítění. Je to transformace, která se stále více ubírá správnou cestou. Je to Boží vedení k novým a dosud neobjeveným energiím. Tyto láskyplné energie jsou branou do zcela nového světa. Tento svět stojí na zcela nových programech a principech, které  až teprve teď dokážeme navnímat a pochopit. Jsou to totožná témata, než jaká jsme dosud prožívali, jen jsou prožívaná jinak. V pokoře a v absolutním odevzdání se lásce a na principech Božské podstaty.

2019 – (součet 12, čili 3) Je to rok, kdy dvojplameny povedou svět ke změně vědomí. Dojde k naprosté restrukturalizaci lidského vědomí a přechodu z nevědomí do vědomí. Probíhající změna je nevyhnutelná. Je to začátek nové fáze transformace. Změna je zcela bezpečná a naplánovaná.

12 – Dvojplamen a jeho vedení do vědomí. Jejich cesta, která je Bohem předem dána a naplánována. Jejich úkolem je vést lidi do vědomí!

3 – Vše je vedeno skrze nejčistší vědomí. Bůh vede transformaci skrze propojené dvojplameny!

 

Autor:  Tina Energy

 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích,

které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy.

Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

email: info@tinaenergy.cz