Čísla nás provázejí transformací- rozbor data 12.3.2019

Spread the love

12.3.- Dnes se uděje posun ve vědomí a informace budou přicházet skrze dvojplameny. Informace, které skrze ně přicházejí, jsou vedeny a postupně ukotvovány do hmoty tak, aby mohla přijít změna ve vědomí. Jsou to informace a poznatky přicházející přímo od Boha, skrze jeho vědomí. 

Součet 6- Tyto informace, podněty a vhledy jsou velmi důležité proto, aby se v našich životech mohly udít patřičné změny. Žité štěstí ve hmotě jde ruku v ruce s pokorou a přijímáním vesmírných zákonů i duchovních principů skrze vlastní žitou pravdu, poznání a pochopení.

6+3 …. Součet 9- Je to změna, která je projevená ve hmotě. Je to energie vlastního prožitku a žití v pravdě, aplikovaná do běžného života. Vaše vnitřní pravda, uvědomění a respekt k Boží vůli přitahují vše potřebné pro váš život, jakoby se láska proměnila ve štěstí.

RANNÍ POŘAD O AKTUÁLNÍCH ENERGIÍCH

2019- (součet 12, čili 3) Je to rok, kdy dvojplameny povedou svět ke změně vědomí. Dojde k naprosté restrukturalizaci lidského vědomí a přechodu z ne-vědomí do vědomí. Probíhající změna je nevyhnutelná. Je to začátek nové fáze transformace. Změna je zcela bezpečná a naplánovaná.

12- Dvojplamen a jeho vedení do vědomí. Jejich cesta, která je Bohem předem dána a naplánována. Jejich úkolem je vést lidi do vědomí!

3- Vše je vedeno skrze nejčistší vědomí. Bůh vede transformaci skrze propojené dvojplameny!

 

 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.