Čísla nás provázejí transformací- rozbor data 13.3.2019

Spread the love

13.3.- Jste vedeni do vědomí. Jsou vám ukazovány věci, které ovlivňují správnou cestu a nové začátky. Dnes si všímejte všech poselství, vzkazů a informací, které přicházejí z vnějšku. Jsou velmi důležité pro posun po vaší cestě duše a jakmile nastavíte nové vzorce chování do situací, které se vám právě dnes ukazují, váš nový život, život v harmonii, se bude ubírat správnou cestou.

Součet 7- Žité štěstí, harmonie, láska a pochopení. Pokud jste tyto energie schopni prožívat v každé vteřině vašeho života, žijete zcela vědomě „žité štěstí“.

7+3 … Součet 10- Pro dnešní den je potřeba uzavřít staré vzorce a dojít k pochopení. Vědomě propouštět staré myšlenky a energie, které se neslučují s novým životem.

2019- (součet 12, čili 3) Je to rok, kdy dvojplameny povedou svět ke změně vědomí. Dojde k naprosté restrukturalizaci lidského vědomí a přechodu z ne-vědomí do vědomí. Probíhající změna je nevyhnutelná. Je to začátek nové fáze transformace. Změna je zcela bezpečná a naplánovaná.

12- Dvojplamen a jeho vedení do vědomí. Jejich cesta, která je Bohem předem dána a naplánována. Jejich úkolem je vést lidi do vědomí!

3- Vše je vedeno skrze nejčistší vědomí. Bůh vede transformaci skrze propojené dvojplameny!

 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.