Čísla nás provázejí transformací – rozbor data 13.4.2019

Spread the love

13.4. – Toto číslo ukazuje a přináší nejvyšší možné vědomí, které je na této planetě. Je to spojení všech částí vaší bytosti do celistvosti a zároveň naladění se na proud nejvyššího vědomí. Je-li vaší cestou transformace, pak právě dnes přichází nová energie, která spustí následné události a pokud se jim s důvěrou odevzdáte, pak se posunete do zcela jiné úrovně vašeho poslání. Přichází dary pro lidi, kteří ze srdce a z duše pomáhají a ani sebe samé nevylučují z transformačního procesu. 

1 + 3 + 4 (součet 8) – Dnes se ladíme za pomoci transformační energie do obrovského proudu hojnosti. Jako když stojíte na vrcholu Niagarských vodopádů a místo peřejí vidíte klidný a přitom obrovský proud energie, který je zcela bezpečný a vy se s absolutní důvěrou a rozpřaženýma rukama stanete součástí onoho proudu. S důvěrou se nechte unášet po proudu hojnosti.

8 + 3 z roku (součet 11) – Jedenáctka přináší naprosto revoluční energii absolutního vědomí v proudu nejsilnější transformační energie čísla dva. Jste-li životní jedenáctkou, dnes jste přesně tam, kde máte být. Bůh vás podporuje a dal vám do ruky vše, co potřebujete, abyste změnili svět.

2019 – (součet 12, čili 3) Je to rok, kdy dvojplameny povedou svět ke změně vědomí. Dojde k naprosté restrukturalizaci lidského vědomí a přechodu z nevědomí do vědomí. Probíhající změna je nevyhnutelná.Je to začátek nové fáze transformace. Změna je zcela bezpečná a naplánovaná.

12 – Dvojplamen a jeho vedení do vědomí. Jejich cesta, která je Bohem předem dána a naplánována. Jejich úkolem je vést lidi do vědomí!

3 – Vše je vedeno skrze nejčistší vědomí. Bůh vede transformaci skrze propojené dvojplameny!

Autor: Tina Energy® – transformační průvodce a majitelka Školy Transformace

web: www.tinaenergy.cz

email: info@tinaenergy.cz