Čísla nás provázejí transformací- rozbor data 14.3.2019

Spread the love

14.3.- Transformace našich myšlenek v životě jde ruku v ruce s uzavřením karmického cyklu a změnou na úrovni hmoty. Jakmile propustíte jakoukoliv starou energii, vždy místo ní přijde nová, čistá a vědomá energie změnit váš život. Každý krok, který uděláte, má cenu poznání a lásky.

Součet 8- Je to projevená hojnost na základě vědomého života. Pod slovem hojnost se skrývají vědomé prožitky, pochopení, prožívání lásky a žitého štěstí. jakmile do své duše a do své mysli nastavíte stav štěstí, pak se tyto energie promítnou do nových začátků a do vašeho každodenního života.

8+3 … Součet 11- Je to nová a zcela vědomá tvorba. Myšlenka s energií nového začátku, podpořená pocitem harmonie a prožitkem ve vědomí.

2019- (součet 12, čili 3) Je to rok, kdy dvojplameny povedou svět ke změně vědomí. Dojde k naprosté restrukturalizaci lidského vědomí a přechodu z ne-vědomí do vědomí. Probíhající změna je nevyhnutelná. Je to začátek nové fáze transformace. Změna je zcela bezpečná a naplánovaná.

12- Dvojplamen a jeho vedení do vědomí. Jejich cesta, která je Bohem předem dána a naplánována. Jejich úkolem je vést lidi do vědomí!

3- Vše je vedeno skrze nejčistší vědomí. Bůh vede transformaci skrze propojené dvojplameny!

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.