Čísla nás provázejí transformací – rozbor data 14.4.2019

Spread the love

14.4. – Toto číslo ukazuje a přináší posun do vědomí, který souvisí s naší cestou duše. Pro dnešní den najdete sami sebe a své vlastní poslání. Rozlučte se starým, aby mohlo přijít nové. Je to jako upustit kapesník, se kterým jste naposledy zamávali na cestu 🙂

1 + 4 + 4 (součet ) – Obrovské změny a kompletní restart v této oblasti. Celý váš život jste čekali na tento den 🙂 Užijte si ho :-)!

9 + 3 z roku (součet 12) –Dvanáctka přináší naprosto revoluční energii absolutního vědomí v proudu nejsilnější transformační energie čísla tři. Trojka značí Božské vědomí a pochopení. Vyladění a propojení vaší bytosti a vás jako tvůrce vlastní cesty a osudu. I když tato energie nevychází z vašeho chtění, ale z odevzdání se této cestě.

2019 – (součet 12, čili 3) Je to rok, kdy dvojplameny povedou svět ke změně vědomí. Dojde k naprosté restrukturalizaci lidského vědomí a přechodu z nevědomí do vědomí. Probíhající změna je nevyhnutelná.Je to začátek nové fáze transformace. Změna je zcela bezpečná a naplánovaná.

12 – Dvojplamen a jeho vedení do vědomí. Jejich cesta, která je Bohem předem dána a naplánována. Jejich úkolem je vést lidi do vědomí!

3 – Vše je vedeno skrze nejčistší vědomí. Bůh vede transformaci skrze propojené dvojplameny!

 

Autor: Tina Energy® – transformační průvodce a majitelka Školy Transformace

web: www.tinaenergy.cz

 

https://tinaenergy.cz/obchod/seminare-a-pobyty-s-tinou-energy/vikendovy-transformacni-kurz-1-2-6-2019-praha/

 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.