Čísla nás provázejí transformací – rozbor data 14.6.2019

Spread the love
Článek v audio verzi s vloženou energií, který obsahuje konkrétní informace o dnešní energii na planetě 🙂
Autor: Tina Energy®

 

Pětka nám ukazuje, že právě tady a teď procházíme transformací, čili změnou. U pětky je nutné si všímat ostatních čísel, které ji provázejí, abyste jasně věděli, jakou fází právě procházíte. Pětka je sama o sobě číslem transformace. Ostatní čísla ukazují, v jaké oblasti vaše transformace probíhá. Pětka nese poselství změny. Je potřeba si uvědomit, že každá změna v našem životě je změnou pozitivní a nutnou pro náš vývoj, i když to tak zpočátku nevypadá.

Dvojkombinace 5-6

Význam negativní: Neděláš potřebné změny a vědomě zavíráš oči před vším, co brání tvé transformaci na úrovni hmoty. Nechceš vidět manipulaci, nepřipouštíš si, že tě lidé okolo tebe vysávají a že se živí tvou energií. Můžeš to změnit. Sílu na to máš.

Význam pozitivní: Právě teď odpojuješ vše, co ve hmotě brání tvé transformaci a novým začátkům. Jdeš správnou cestou. Vydrž a pokračuj!

2019 – (součet 12, čili 3) Je to rok, kdy dvojplameny povedou svět ke změně vědomí. Dojde k naprosté restrukturalizaci lidského vědomí a přechodu z nevědomí do vědomí. Probíhající změna je nevyhnutelná. Je to začátek nové fáze transformace. Změna je zcela bezpečná a naplánovaná.

12 – Dvojplamen a jeho vedení do vědomí. Jejich cesta, která je Bohem předem dána a naplánována. Jejich úkolem je vést lidi do vědomí!

3 – Vše je vedeno skrze nejčistší vědomí. Bůh vede transformaci skrze propojené dvojplameny!

 

Autor: Tina Energy 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Celý portál, všechny informace, názvy i služby jsou chráněny evropskou ochrannou známkou: Tina Energy® Záruka energie

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. Copyright © 2019 SKYENERGY TV. Všechna práva vyhrazena.