Čísla nás provázejí transformací- rozbor data 15.3.2019

Spread the love

15.3.- Pokud dnes budete pracovat na úrovni svého vědomí, změně myšlení a chování, pak se velmi brzy setkáte s výsledky vaší tvorby. Skrze pocity vás dnes Bůh vede ke změně myšlení a starých způsobů chování. Jakmile pochopíte jeho vedení, nastupujete na cestu skutečné transformace. Pokud žijete vědomě, váš život se stabilizuje. Učíte se vědomě tvořit svou cestu a začínáte chápat hojnost ve hmotě.

Součet 9- Změny, které učiníte právě dnes, pozitivně ovlivní váš život. Prožívání přítomného okamžiku a vnímání energie vděčnosti vám pomáhá přijímat a dávat v harmonii.

9+3 … Součet 12- Vědomý život, rovná se žité štěstí. Prožívání dvojplamenného vztahu v nejvyšších úrovních vědomí, otevřenost, božské principy a vyladění se do nejvyšších vibracích božského vědomí.

2019- (součet 12, čili 3) Je to rok, kdy dvojplameny povedou svět ke změně vědomí. Dojde k naprosté restrukturalizaci lidského vědomí a přechodu z ne-vědomí do vědomí. Probíhající změna je nevyhnutelná. Je to začátek nové fáze transformace. Změna je zcela bezpečná a naplánovaná.

12- Dvojplamen a jeho vedení do vědomí. Jejich cesta, která je Bohem předem dána a naplánována. Jejich úkolem je vést lidi do vědomí!

3- Vše je vedeno skrze nejčistší vědomí. Bůh vede transformaci skrze propojené dvojplameny!

 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.