Čísla nás provázejí transformací – rozbor data 16.5.2019

Spread the love

16.5.2019- Dnes budeme transformovat vlastní vědomí. Vzorce chování a myšlení, které jsme za život nasbírali. Zčásti jsou převzaté a zčásti jsou to vzorce našich duší ukotvené v naší duchovní DNA a neseme si ji napříč časem v našem solaru. Tyto vzorce se dnes za pomoci transformační energie budou přeprogramovávat u všech, kteří na sobě skutečně pracují a pochopili princip čísla 8 (celý článek)  a celý transformační proces, který spočívá v pochopení a prožití energií lásky, víry a pokory v přítomném okamžiku. Dnes je v součtu číslo 6. Šestka je průvodce hmotou. Je to číslo , které nás upozorňuje na to, co ovlivňuje náš život a zároveň nás provede všemi potřebnými změnami v oblasti 1. čakry. Šestka je hmotná. Spojuje ducha s hmotou a při jejím výkladu nedovoluje nebýt k sobě upřímný. Je to žitá skutečnost v pravdě. Vyjádření duchovních principů ve hmotě. Šestka jsou promítnuté duchovní principy (láska, víra, pochopení, pokora) ve hmotě. Pokud si egem budeme vybírat pouze pozitivní významy a nepřiznáme si skutečnost (že se nám nedaří, máme nesprávného partnera apod.), hrozí, že nás zavede do vlastní vysněné reality a my v ní z ega nebo strachu zůstaneme. Šestka je vědomé „Bytí“ v pravdě!!!

 

2019 – (součet 12, čili 3) Je to rok, kdy dvojplameny povedou svět ke změně vědomí. Dojde k naprosté restrukturalizaci lidského vědomí a přechodu z nevědomí do vědomí. Probíhající změna je nevyhnutelná. Je to začátek nové fáze transformace. Změna je zcela bezpečná a naplánovaná.

12 – Dvojplamen a jeho vedení do vědomí. Jejich cesta, která je Bohem předem dána a naplánována. Jejich úkolem je vést lidi do vědomí!

3 – Vše je vedeno skrze nejčistší vědomí. Bůh vede transformaci skrze propojené dvojplameny!

 

Autor:  Tina Energy

Víkendový provoz 8.6-9.6.2019

Červnová transformace bude na téma partnerské vztahy, láska, dvojplamen a mezilidské vztahy. Ladit se bude II.čakra.
K tomu bude k dispozici aktuální vyladění. Budeme se těšit na všechny, kteří cítí, že si potřebují toto téma zpracovat.

 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích,

které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy.

Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

email: info@tinaenergy.cz