Čísla nás provázejí transformací – rozbor data 17.5.2019

Spread the love

17.5.2019- Energie dnešních čísel běží souběžně ve třech úrovních. Na úrovni těla, duše i vědomí. Záleží na tom, ve které fázi transformace se právě nacházíte, zda procházíte transformací na jedné, či více úrovních. Na úrovni vědomí dochází k rozpuštění bloků na vaší cestě duše, které vám brání kráčet tím správným směrem. Na úrovni těla se zpracovávají energie, které brání posunu do další fáze transformace a na úrovni duše tlačí transformační energie na energetické zábrany a překážky, které brání procítění energie žitého štěstí. Dnešní den je potřeba vše pochopit, přijmout a odevzdat, otevřít se Božímu plánu a cestě, kterou jste si dopředu zvolili, neboť je to jediná možná cesta. Nebraňte Bohu tvořit ve váš prospěch a otevřete se jeho energiím, které bez vašich bloků a omezení stvoří to nejlepší pro vás a pro svět. Zkrátka a dobře: „Ustupte z cesty, ať se mohou dít zázraky!“

2019 – (součet 12, čili 3) Je to rok, kdy dvojplameny povedou svět ke změně vědomí. Dojde k naprosté restrukturalizaci lidského vědomí a přechodu z nevědomí do vědomí. Probíhající změna je nevyhnutelná. Je to začátek nové fáze transformace. Změna je zcela bezpečná a naplánovaná.

12 – Dvojplamen a jeho vedení do vědomí. Jejich cesta, která je Bohem předem dána a naplánována. Jejich úkolem je vést lidi do vědomí!

3 – Vše je vedeno skrze nejčistší vědomí. Bůh vede transformaci skrze propojené dvojplameny!

 

Autor:  Tina Energy

Víkendový provoz 8.6-9.6.2019

Červnová transformace bude na téma partnerské vztahy, láska, dvojplamen a mezilidské vztahy. Ladit se bude II.čakra.
K tomu bude k dispozici aktuální vyladění. Budeme se těšit na všechny, kteří cítí, že si potřebují toto téma zpracovat.

 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích,

které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy.

Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

email: info@tinaenergy.cz