Čísla nás provázejí transformací – rozbor data 17.6.2019

Spread the love
Článek v audio verzi s vloženou energií, který obsahuje konkrétní informace o dnešní energii na planetě 🙂
Autor: Tina Energy®

17.6.2019 – součet 8+6+3(8)

Dnešní den se otevírají zcela nové možnosti v duchovním vývoji a přijímané hojnosti. Dnešní den má energii čísla 8, které je samo o sobě nejsilnější tvořivou silou, pokud je podpořené vzestupem do vědomí. Pak má neomezené možnosti. Vibrace čísla 5 sebou nese potřebné změny projevené ve „hmotě“ a vibrace čísla 3 je ukazatelem božské energie, která celý proces vede a zároveň nám ukazuje, že je potřebné spojit všechny tři části naší bytosti, tedy vyladit do celistvosti proto, abychom mohli to, co k nám přichází, využít v plné šíři. 

Související článek : Nekonečný zdroj hojnosti a duchovního poznání – číslo 8

2019 – (součet 12, čili 3) Je to rok, kdy dvojplameny povedou svět ke změně vědomí. Dojde k naprosté restrukturalizaci lidského vědomí a přechodu z nevědomí do vědomí. Probíhající změna je nevyhnutelná. Je to začátek nové fáze transformace. Změna je zcela bezpečná a naplánovaná.

12 – Dvojplamen a jeho vedení do vědomí. Jejich cesta, která je Bohem předem dána a naplánována. Jejich úkolem je vést lidi do vědomí!

3 – Vše je vedeno skrze nejčistší vědomí. Bůh vede transformaci skrze propojené dvojplameny!

 

Autor: Tina Energy 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Celý portál, všechny informace, názvy i služby jsou chráněny evropskou ochrannou známkou: Tina Energy® Záruka energie

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. Copyright © 2019 SKYENERGY TV. Všechna práva vyhrazena.