Čísla nás provázejí transformací – rozbor data 22.5.2019

Spread the love

22.5.2019- 4+5+3: (12) čili 3– Tento den již proudí vaše myšlenky v plném vědomí, neboť svým pochopením a nasloucháním své intuici, čili hlasu své duše, jste v jednotě se svou podstatou. 

22.5.2019– Dnes se nese napříč pyramidou ne-vědomí energie převzetí odpovědnosti. V pyramidě ne- vědomí (dole ve hmotě) je potřeba, aby každý sám za sebe přijal zodpovědnost za svou vlastní tvorbu, své chování a svůj vlastní způsob žití. Lidem, kterým se nedaří, je tímto dána možnost svůj život změnit a vydat se na cestu transformace proto, aby našli spokojenost a „žité štěstí“.

V pyramidě vědomí je potřeba, abychom propustili pocit zodpovědnosti, který vůči svému okolí a bytostem okolo nás máme tím, že povolíme tlak a necháme jim, aby si zpracovali své vlastní energie. Propuštění této energie způsobí, že oni sami navnímají pocit svobody a díky tomu se mohou naprosto svobodně rozhodnout, zda tímto procesem projdou.

2019 – (součet 12, čili 3) Je to rok, kdy dvojplameny povedou svět ke změně vědomí. Dojde k naprosté restrukturalizaci lidského vědomí a přechodu z nevědomí do vědomí. Probíhající změna je nevyhnutelná. Je to začátek nové fáze transformace. Změna je zcela bezpečná a naplánovaná.

12 – Dvojplamen a jeho vedení do vědomí. Jejich cesta, která je Bohem předem dána a naplánována. Jejich úkolem je vést lidi do vědomí!

3 – Vše je vedeno skrze nejčistší vědomí. Bůh vede transformaci skrze propojené dvojplameny!

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích,

které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy.

Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

email: info@tinaenergy.cz