Čistím, čistíš, čistíme….a děláme dobře!

Spread the love

Iluze o tom, že v určité fázi transformačního procesu přijde chvilka, kdy usedneme do křesla a shovívavě budeme hledět na ty, co se na různých stupních trmácejí za námi po cestě, se rozplývá jak proslulá mlha nad vodní hladinou. Kde se to stále berou další a další hluboké bloky vyzývající nás k další a další práci na sobě? Vždyť už jsme pročistili vše napříč časem a prostorem a na všech úrovních, pročišťovali jsme sami sebe, pocity a emoce svých rodičů, rodové linie, všechny zátěže ze všech minulých inkarnací, vše až od zrození svých duší… a s přicházejícími energiemi vykukuje, vylézá a někdy se přímo valí, stále něco dalšího?

Má tohle vůbec smysl? A má to konce?

Na druhou z položených otázek odpovědět nedokážu, neboť opravdu nevím. Spíš si myslím, že s postupem do stále vyšších vibračních úrovních bude třeba odpovídajícím způsobem odstraňovat z našich energetických systémů další a další zaneřáděné prostory tak, aby mohly být zaplněny novými energiemi. Což sebou nese neustálé požadavky na další a další čištění. Nedá se nic dělat. To, co by nás před měsícem nechávalo v klidu, teď začíná pořádně tlačit a bolet. Čím výše se dostáváme, tím více nás brzdí sebenepatrnější blok. Přirozeně. Čím jsme výše, tím silněji to tam fičí….

Útěchou může být, že si na to tak trochu zvykáme a to, co by nás před půl rokem vykolejilo, zvládáme nyní, jak se říká, v „suchém tričku“.

A co ten smysl? Mnozí už jsou unaveni, možná otráveni. Vyhlížejí změny ve svých životech několik let a stále je nevidí.

Je to tak trochu pochopitelné, neboť proces transformace je bolestný a zdá se leckdy nekonečný a nekončící…

Jenže je tady dost dobrý důvod vydržet a neustávat v práci na sobě. Začínají totiž přicházet úžasné dary přímo do „hmoty“. Je to tak fantastické, že se nám o tom opravdu nezdálo. Anebo zdálo, ale když to začíná sestupovat přímo před našimi zraky do „hmotné“ reality, je to něco úplně jiného….

A jak to, že to není vidět všude kolem nás?

No, tak na to je docela logická a vcelku pochopitelná odpověď. Tyto dary budou fungovat pouze pro ty, kteří se dostanou na odpovídající úroveň vědomí.

Je to spravedlivé?

Myslím, že o spravedlnosti Božího vedení není pochyb, ale pokud si někdo ještě není jistý, že jsou Boží dary rozdělovány po právu, vězme, že podmínka jejich funkčnosti, a tedy vysoká úroveň vědomí, je minimálně naprosto spolehlivou a neprůstřelnou ochranou před jejich zneužitím. Pro ty, co by měli snahu těchto darů zneužít, jsou zcela bezcenné, neboť jim nebudou fungovat, zatímco ty, kteří vystoupají na potřebnou úroveň vědomí, ani nenapadne jich zneužít. V takovém případě by navíc nebyly nic platné ani jim a dostali by takovou za uši, že by se jim hlava protočila tisíckrát kolem své osy 🙂 To už si Nejvyšší vědomí pohlídá.

Takže věřte, že opravdová a z duše poctivá práce na sobě má svůj veliký smysl!

Budiž to velikým povzbuzením pro ty, kteří ztrácejí na své cestě víru a impulsem pro ty, kteří stále ještě ztrácejí drahocenný čas, sdruženi v různých debatních kroužcích, mudrujíce o hloubce a hustotě kalů na dně jímky zvané Matrix.

A jaké dary že to jsou? Nechte se překvapit, brzy přijde ten správný čas je pomalu představovat těm, kteří je budou schopni vidět….

Autor: Michael K

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.